Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dźwig Bydgoszcz »

  Strona internetowa funkcjonujący pod domeną www.dzwigibydgoszcz.pl jest to witryna internetowa, która powstała z myślą o osobach które poszukują współpracy z firma wykonująca usługi dźwigowe. Usługi Dźwigowe Bydgoszcz - Piotr Lewandowski istnieje na na bydgskim rynku usług budowlanych od 2007 roku. Świadczy usługi wynajmu żurawi samochodowych wraz z obsługą operatorską o udźwigu maksymalnym do 25 ton dla firm oraz prywatnych odbiorców na terenie Bydgoszczy i okolic w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy otwarci na współpracę z Państwem na terenie całego kraju. Nowoczesne budownictwo potrzebuje sprawdzonych i solidnych rozwiązań. Celem naszej firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług, dostosowanych do wszelkich potrzeb Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę. Dysponujemy mobilnymi żurawiami samochodowymi co zapewnia stosunkowo krótki czas przyjazdu na miejsce budowy. W naszej ofercie mamy żurawie o napędzie terenowym Tatra AD20, Liaz oraz Liebherr LTM 1025. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i najwyższy poziom świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elbaw przezwajanie silników »

  Elbaw to przedsiębiorstwo, które od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą maszyn a także usługami. Rdzeniem Elbaw jest handel oraz naprawa wszystkich silników elektrycznych. Na magazynie znajdują się urządzenia nowiutkie oraz używane. Wszyscy zainteresowani nawiązaniem współpracy z Elbaw mogą przetransportować używany silnik do naprawy i zmian, pośród których zamówić można przykładowo instalacje łożysk i przezwajanie. Wydajne jednostki zbudowane są w mocy od niecałego 0,8kW do mocy przekraczającej aż 240kW. Spółka od wielu lat buduje aktywną współpracę z mieszczącym się w Austrii producentem Moll Motor, który przesyła jedne z najsolidniejszych jednostek. Elbaw na własnej stronie cały czas prezentuje znajdujące się na liście silniki, wraz z podaniem mocy, najwyższymi obrotami, właściwym napięciem czy stopniem ochrony.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • CC klimatyzacja Szczecin »

  CC Klima to więcej niż 20 lat zdobywania potencjału w instalowaniu sprzętów klimatyzacyjnych na przestrzeni woj. w zachodniej Polsce. Staliśmy się ekspertami w montowaniu sprzętu, który działać będzie przez następne miesiące. Dystrybuujemy średniej wielkości maszyny,a także całe maszynerie dla większych budynków. Wstępujemy do mieszkań, open spacerów, przestrzeni fabrycznych, miejsc pracy, urzędów, budynków przeznaczonych dla sportu i tam, gdzie odpowiednia będzie instalacja systemu klimatyzującego. Dostępny sprzęt to klimatyzatory polecanych brandów z wielu państw, mocujemy z dbałością o detale oraz dokładnie, aby nie być przeszkodą w funkcjonowaniu zakładów lub innego zakładu pracy. Skupiamy się na tym, aby nawiązywać pełnowartościowe porozumienie z rzetelnymi współpracownikami.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sato - Biuro Rzeczoznawców Technicznych ! »

  Rzeczoznawcy Sato wyceniają pojazdy, maszyny i urządzenia.
  Rok założenia firmy 1989 r.
  Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich
  Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego Autoconsulting
  Rzeczoznawcy sato zajmują się zagadnieniami techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego, oraz oferują usługi w zakresie:
  - oceny i opinie techniczne pojazdów, maszyn i urządzeń
  - pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych
  - wyceny pojazdów, maszyn i urządzeń
  - wyceny dla Sądów, Urzędów Celnych i Skarbowych
  Nasza oferta kierowana jest do:
  - banków
  - towarzystw ubezpieczeniowych
  - syndyków masy upadłości
  - osób fizycznych
  - firm leasingowychlink text

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup tabletów Wrocław - K&K GSM (P. Zielińskiego) »

  K&K Telefony komórkowe to strona firmy, zajmującej się kupnem i odsprzedażą przeróżnych urządzeń elektronicznych. Przedsiębiorstwo prowadzi skup tabletów i telefonów oraz oferuje odsprzedaż tych przedmiotów elektronicznych oraz akcesoriów gsm zarówno nowych jak i użytkowanych. Na serwisie znajduje się także mnóstwo danych kontaktowych, pozwalających na sprawne wykonanie transakcji. Przedsiębiorstwo K&K prowadzi działalność we Wrocławiu w Pasażu Zielińskiego. W wortalu jest możliwość również znaleźć informacje o proponowanych usługach przedsiębiorstwa oraz opinie o firmie napisane przez kupujących. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty tabletów.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Sopot Gdynia SMOK »

  Oferujemy wynajem samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy szeroką gamę samochodów różnej klasy, które wyposażone są w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację. Wypożyczalnia Samochodów PHU SMOK działa na terenie Trójmiasta.PHU SMOK Wypożyczalnia Samochodów to firma, która od 20 lat zajmuje się wynajmem aut na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zajmujemy się również wypożyczaniem samochodów na lotnisko. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.Nasza firma oferuje wypożyczanie samochodów osobowych i dostawczych na terenie Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Posiadamy szeroką gamę samochodów różnej klasy w zależności od prywatnych preferencji. Przyjmujemy rezerwacje telefoniczne i poprzez e-mail.Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych i dostawczych na terenie Trójmiasta. Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC. W przypadku awarii gwarantujemy auto zastępcze. Nasze ceny są konkurencyjne, a świadczone usługi na najwyższym poziomie.autosmok.pl

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób niepełnosprawnych w Łodzi B2Bnet Sp. z o.o. »

  Łódzka spółka przewozowa trudni się przewożeniem osobowym osób, którym doskwiera pewien stopień niepełnosprawności. Za sprawą przemieszczania się w dobrze zaprojektowanych samochodach każdy podróżujący może poczuć się nie tylko bezpiecznie ale również komfortowo. Kierowcy zachowują bowiem szczególną uwagę na drodze oraz wybierają trasy, które mogą być mniej uciążliwe dla osób przewożonych. Firma przedstawia na na swojej stronie pełen cennik świadczoncyj usług, dzięki czemu nawet bez kontaktowania się drogą telefoniczną lub mailową można poznać koszt przewozu. Przewozy w znacznej mierze dokonywane są na terenie Łodzi, ale istnieje także opcja korzystania z transportu w okolicy miasta, a także na terenie całej Polski.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis VW Pro-Motors Warszawa »

  Firma motoryzacyjna z Opalina w bliskiej odległości od Warszawy na co dzień zajmuje się pełnym serwisem samochodów marek Audi, Volkswagen, Seat oraz Skoda. Kadra fachowców od wielu systemów pojazdowych jest w stanie sprostać każdej naprawie, wymianie czy sprowadzeniu trudno dostępnych części. Zauważalny poziom zaangażowania, a także pełna znajomość podzespołów wszystkich - również najnowszych - modeli wskazanych wyżej marek, jest dla klientów gwarancją, że każde zadanie zostanie zrealizowane profesjonalnie, dbając o każdy szczegół. Mechanicy samochodowi podejmą się wyzwań związanych z silnikiem, trakcją czy funkcjonowaniem wszystkich części mechanicznych, wymienią zużyte opony, założą nowe, błyszczące felgi, wymienią zużyte podzespoły, a także dopasują zamienne części na życzenia zleceniodawców. Serwis dokona geometrii kół oraz wymiany płynów. Niezbędne programy komputerowe w Pro-Motors mogą zaś przedstawić błędy jakie powodują wadliwe działanie systemów elektronicznych.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem limuzyn Warszawa Auto Ślub Emów »

  Spółka z Emowa koło Otwocka zajmuje się wynajmem klasowych samochodów na wyjątkowe okazje, jakimi są śluby i wesela. Oferta firma prezentuje pojazdy, które od wielu lat budują kanon aut o charakterze retro. Wynajem pojazdu na ślub wymaga wpłaty 650 złotych - koszt obejmuje 4 godziny wynajmu w bliskich okolicach Warszawy oraz Otwocka, inne wyjazdy wyceniane są indywidualnie. Po młodą parę przyjedzie odpowiednio ubrany kierowca, który pamiętając o zachowaniu odpowiedniej etykiety ślubnej poprowadzi najważniejsze postaci tego wyjątkowego dnia do środka. Aby dokonać wynajmu pojazdu wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy i zarezerwować datę dla siebie.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelnienia kablowe »

  Dział Telekomunikacji firmy Tyco Electronics oferuje produkty do kablowych sieci miedzianych, światłowodowych oraz do sieci ruchomych. Przełącznice to szybkie i łatwe w instalacji systemy zarządzania kablami. Przełącznice mogą być dostosowane do prawie każdej wymaganej konfiguracji.
  Dział Telekomunikacji firmy Tyco Electronics oferuje wyroby wielu znanych marek.
  W ich zakres wchodzą wysokiej jakości produkty do kablowych sieci miedzianych i współosiowych, światłowodowych oraz do sieci ruchomych stosowane we wszystkich węzłach: począwszy od centrali telefonicznej lub stacji czołowej, a skończywszy na obiektach abonenckich.
  Wszystkie oferowane wyroby zapewniają realizację innowacyjnych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań sieciowych.
  Przełącznice główne oparte są o rodzinę łączówek końcowych QDF, wykorzystujących zaciski szczelinowo-cylindryczne IDC. Stanowią one szybkie, niezawodne i łatwe w instalacji systemy do zarządzania kablami.
  W ramach światłowodowych przełącznic skrzynkowych firma Tyco zapewnia zarówno mechaniczną, jak i klimatyczną ochronę systemów zarządzania włóknami w punkcie zakończenia sieci światłowodowej. Produkty te posiadają szeroki zakres możliwości i funkcji i mogą zostać dostosowane do prawie każdej wymaganej konfiguracji. We wszystkie wyroby wbudowany jest kompleksowy system zarządzania światłowodami.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary - Urządzenia pomiarowe »

  Największy w sieci wybór urządzeń pomiarowych dla przemysłu i laboratoriów. Urządzenia pomiarowe do pomiarów fizycznych i chemicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo: dalmierze, jonometry, wiskozymetry, chropowatościomierze, mętnościomierze, maszyny wytrzymałościowe, siłomierze, wagi elektroniczne, pyranometry, refraktometry, grubościomierze, gęstościomierze, pH-metry,konduktometry, mikrometry, suwmiarki i wiele, wiele inny urządzeń. Posiadamy również własne laboratorium akredytowane w zakresie wzorcowania wag elektronicznych w zakresie od 1 mg do 60000 kg. Ponadto wykonujemy również pomiary wartości fizycznych i chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu i handlu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: