Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Bąkowicz Photographer Ursus »

  Fotografia to dla mnie pasja tworzenia, chwytania chwili, ukazywania przejawów nie tylko zewnętrznego, lecz także wewnętrznego, ukrytego piękna – zarówno ludzi, jak i przedmiotów.  Pierwiastek piękna jest również w Tobie – pozwól mi go wydobyć!!!

  Jako profesjonalny fotograf staram się, by zdjęcia jak najlepiej oddawały całość Ciebie jako osoby – Twoje wnętrze, styl bycia, coś właściwego wyłącznie Tobie. Moje indywidualne podejście do każdego i artystyczna wrażliwość uczynią z Ciebie prawdziwą modelkę lub modela. Tak poczujesz się pracując ze mną, a zdjęcia będą tego najlepszym dowodem.

  Jaki jestem? Niepoprawny optymista myślący nieschematycznie, zawsze bezpośredni i konkretny. Towarzyski i ultrałatwo nawiązujący kontakt z drugą osobą.

  Praca to moja PASJA, moja pasja to ŻYWIOŁ, mój żywioł to TY!

  Obejrzyj moje zdjęcia i umów się ze mną na własną profesjonalną sesję.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Świdnica, Wałbrzych »

  Fotografowanie wesel to znakomite podsumowanie Twojego wesela. Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje prace z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. Moją propozycję składam wszystkim, którym zależy na uwiecznieniu tego ważnego dnia z życia w sposób niestandardowy i niekonwencjonalny. Spojrzenie na uroczystość weselną zależy w równiej mierze od pary młodej jak i fotografa. Fotografia to dla mnie chwila magii, często ulotna, co ważne jest musi zostać zapisana w pamięci. Moją propozycję kieruję przede wszystkim do osób wymagających, ludzi którzy szukają fotografa inteligentnego, wykonującego zdjęcia wysokiej jakości technicznej i merytorycznej. Najczęściej wykonuję zlecenia na fotografie weselną, jednak lubię podejmować nowe wyzwania, imprezy okolicznościowe nie są żadnym problemem. Moje sesje wzorują się na swobodzie.

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Photo-Art - fotografia Szczecin »

  Niezapomniane sesje ciążowe, dziecięce, portretowe i wiele innych. Nasza praca to nasza pasja. Dlatego do każdej sesji podchodzimy z całkowitym zaangażowaniem. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się naszą bardzo fajną ofertą i do zdecydowania na nasze usługi fotograficzne. Posiadamy wielu zadowolonych klientów. Każde ze zdjęć wykonujemy w trzech wersjach. W kolorze, w sepii oraz na czarno-białe. Fotografia to możliwość zapisania na kartce papieru najważniejszych chwil w naszym życiu. Po latach będziemy do nich wracać, pokazywać naszym dzieciom, wnukom... To fantastyczny sposób na zatrzymanie tych ważnych dla nas chwil. Zapraszam serdecznie i życzę miłego dnia

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sesja ciążowa Szczecin »

  Sesje z brzuszkiem mają w sobie coś wyjątkowego. Te uczucia jakie towarzyszą przyszłym rodzicom są wręcz do nieopisania. Dlatego jestem by uchwycić te ważne chwile w naszym życiu. Na niniejszym blogu możecie zobaczyć zdjęcia z tych wyjątkowych dla rodziców oraz oczywiście dla mnie chwil. Obserwowanie miłości jaka łączy przyszłych rodziców to jedna z najfajniejszych rzeczy, które daje mi wykonywanie sesji z brzuszkiem. Zapraszam serdecznie do zobaczenia moich zdjęć, zapoznania się z atrakcyjną ofertą oraz skorzystania z moich usług. Zdjęcia wykonuję na terenie Szczecina oraz okolic. Możemy spotkać się w plenerze, w studio lub u Was w domu.Najważniejsza jest wspólna zabawa w tym czasie. Pozdrawiam

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Antidotum »

  Chór Antidotum z Kielc to grono dobrych znajomych kochających śpiew, którzy nie obawiali się sięgnąć po marzenia i w 2009 r. utworzyli chór jako remedium na codzienność przepełnioną pracą i obowiązkami.

  Przy naborze do chóru nie było wstępnych przesłuchań, oceny umiejętności ani wymogu znajomości nut. Liczyła się tylko pozytywna energia i chęć śpiewania. Dyrygentem tak nietypowo zawiązanego chóru zgodziła się zostać Ewa Robak. Jej profesjonalizm pozwolił pokonać wątpliwości i uwierzyć, że amatorski śpiew może sprawić przyjemność nie tylko samym wykonawcom, ale także ich słuchaczom.

  Był to początek niezwykłej, pełnej radości i niespodzianek przygody z muzyką, która trwa do dziś. Repertuar chóru jest zróżnicowany – obejmuje klasykę chóralną, stylizowane utwory ludowe, patriotyczne i religijne, a także niekonwencjonalne aranżacje współczesnych utworów rozrywkowych. Antidotum ma na koncie wiele gorąco przyjętych występów, angażuje się w koncerty charytatywne, współorganizuje i bierze czynny udział w chóralnych happeningach. Efektem dodatkowym jest powstanie Stowarzyszenia „A nam się chce!” i szczególnie znanej, autorskiej imprezy muzycznej, czyli „Pieśniobrania”. To cyklicznie odbywające się spotkania z mieszkańcami Kielc i wspólne śpiewanie pieśni okolicznościowych na placach i w salach koncertowych miasta.

  W 2013 roku chórzyści odważyli się poddać ocenie jurorów na regionalnych konkursach chóralnych, na których zdobyli szereg nagród i wyróżnień. Postanowili wobec tego zdobyć świat – i tak oto znajdą się we wrześniu 2015 roku na festiwalu chóralnym w LLoret de Mar i Barcelonie!

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Światłocień - fotografia ślubna »

  Światłocień.com to strona wykreowana przez profesjonalnego fotografa a znaleźć na niej jest możliwość użyteczne informacje na temat usług plenerowych. W ich zawartość zaliczają się nie tylko sesje jak i kursy dla początkujących praktykantów. Fotografik je organizujący jest pasjonatem, który zdjęciami zajmuje się od kilku miesięcy i doskonale odgadnął każde sprawności i detale wykonywania fotografii. Witryna oferuje także dużą gamę zdjęć eksperymentalnych jakie stanowią próbkę możliwości. Wygląd jest dostępnie projektowany a dawka informacji zawarta na stronie bywa zadowalająca. Profesjonalne sesje ślubne dla Was, zachwycą Was jakością i wyjątkowymi kadrami.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Opole | Manufaktura Wspomnień | »

  Najważniejsze chwile Waszego życia uchwycone w pełnych emocji, spontanicznych kadrach.
  Manufaktura Wspomnień-Fotografia ślubna Opole jest firmą zajmującą się nowoczesnym, kreatywnym fotoreportażem ślubnym. W ofercie firmy znajdziecie państwo między innymi fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe, czy też sesje narzeczeńskie. Zajmujemy się również przygotowywaniem autorskich fotoksiążek będących wspaniała pamiątką zarówno dla Młodej Pary, jak i gości weselnych czy rodziców państwa młodych.
  Jeśli więc interesuje państwa usługa na wysokim poziomie, indywidualnie dobrana do państwa potrzeb i oczekiwań-zapraszam do zapoznanie się z moim portfoliio, które znajdą państwo na stronie firmowej www.manufakturawspomnien.pl
  Zakres pracy to miasto Opole, województwo Opolskie, oraz województwa ościenne.
  Zapraszam do współpracy.
  Do zobaczenie na Waszym ślubie

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teatr edukacji Wrocław »

  Zapraszamy na stronę naszego teatru edukacji we Wrocławiu. Nasze spektakle skierowane są do dzieci i młodzieży. Repertuar podzielony jest na grupy wiekowe: przedszkola i młodsze dzieci szkoły podstawowej, dzieci klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna i liceum.
  Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem istnieje możliwość umówienia spotkania z aktorami spektaklu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na stronie internetowej www.in-art.wroclaw.pl


  Zapraszamy na stronę naszego teatru edukacji we Wrocławiu. Nasze spektakle skierowane są do dzieci i młodzieży. Repertuar podzielony jest na grupy wiekowe: przedszkola i młodsze dzieci szkoły podstawowej, dzieci klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna i liceum.
  Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem istnieje możliwość umówienia spotkania z aktorami spektaklu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na stronie internetowej www.in-art.wroclaw.pl

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • vidTV.pl - Darmowa telewizja online, telewizja internetowa »

  VidTV.pl to nowoczesna strona prezentująca darmową telewizję internetową. Staramy się dostarczać najlepsze programy na rynku, a nasza jakość pozwala cieszyć się z oglądania ulubionych kanałów. U nas obejrzysz najnowsze premiery filmowe dzięki HBO, HBO2 i HBO Comedy. Posiadamy także sporą baze programów popularnonaukowych. Dostarczamy również wielu sportowych emocji dzięki kanałom EuroSport, OrangeSport i TVP Sport.
  Nawet najmłodsi znajdą u nas coś dla Siebie (Cartoon Network, Nickelodeon).

  vidTV.pl jest świetnym źródłem najświeższych informacji dzięki kanałom informacyjnym takim jak TVN 24 czy TVP Info.
  Główne zalety naszej strony to: oglądanie bez limitów czasowych, nie musisz się rejestrować na stronie aby móc w pełni korzystać ze wszystkich kanałów a co najważniejsze jesteśmy całkowiecie darmowi. vidTV.pl - tv internetowa

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia biznesowa »


  Zdjęcia osób to jedna z kategorii fotografii, która daje radość każdemu fotografikowi. Można nie lubić sportu, myśleć, że ujęcia przyrody są staroświeckie, a myśląc o obrazach w skali makro zaobserwować wyłącznie sieć drobnych połączeń. Jednak założę się, że uwielbiasz przeglądać zdjęcia przyjaciół, towarzyszy, kolegów, a nawet całkowicie obcych ludzi, ponieważ to właśnie oni są najbardziej fascynującymi obiektami, a przynajmniej ja je za takie uznaje.
  Zajmuję się profesjonalnie robieniem zdjęć osób, a moim konikiem jest fotografia korporacyjna i fotografia biznesowa Warszawa jest doskonałym miejscem na prowadzenie tego typu działalności. Swoje siedziby posiadają w tym mieście najwięksi przedsiębiorcy z świata i to właśnie do nich kieruje moją usługę. Zawodowa fotografia biznesowa to w obecnych czasach nieodłączny element wizerunku firmy, dlatego też ważne jest aby wykonana była na wysokim poziomie.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: