Reklama i marketing Kategoria: Reklama i marketing

Tutaj wstaw opis kategorii Marketing

Reklama i marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron ABC internetu »

  Podjęliśmy się jedynego i prawie niewykonalnego zadania. Postanowiliśmy wszystkie najlepsze strony jakie można znaleźć w internecie zgromadzić w jednym miejscu. W tym celu założyliśmy na dobrym szybkim serwerze katalog korzystając z gotowego co prawda wzorca i oprogramowania, ale dokładnie i starannie sprawdzonego. Aby łatwo było znaleźć stronę www stworzyliśmy dobry ale jednocześnie unikalny podział na kategorie i podkategorie. Podział ten jest tworem otwartym tzn. w każdej chwili możliwe jest dodanie nowej kategorii lub podkategorii. Wystarczy wypełnić wniosek i w krótkiej korespondencji uzasadnić propozycję. Dopisywanie do katalogu jest banalnie proste. Ponadto katalog jest ogólno- dostępny w w swej zasadniczej części całkowicie darmowy. Wszystkie wpisy są moderowane, a spam jest usuwany i blokowany. Jedyny i wyjątkowy, a do tego darmowy katalog polskich stron internetowych www.Nie wyobrażamy sobie aby tutaj nie znalazł się wpis dotyczący twojej firmy. Musisz dodać tu swój wpis!!!

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • MISS | Czasopismo Kobiety z klasą|Moda, Kultura, Fitness »

  Czasopismo MISSto ekspert w tematyce modowej, urodowej i fitness, które dedykowane jest osobom takim jak Ty, czyli chcącym poszerzać swoją wiedzę i dbającym o swój rozwój osobisty. Jeśli zależy Ci na tym, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, być na bieżąco z najnowszymi trendami to czas najwyższy zaopatrzyć się w MISS. Nie marnuj pieniędzy na kolorowe czasopisma, w których nie znajdujesz zbyt wielu informacji dla siebie. Spożytkuj je w sensowny sposób, zaopatrując się w MISS, którą tworzy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zawsze służących pomocą i wyjaśnieniem wszelkich niejasności, które trapią czytelnika. Do każego numeru dołączony jest dodatek NOWY TY.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne, strony www Katowice, | Studio Graficzne »

  Studio Graficzne Prestige Idea działa od 2011r, natomiast doświadczenie w branży ma znacznie dłuższe. Zakres usług to m.in tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, identyfikacja wizualna. Dodatkowo można zamówić druk wybranych projektów, w najwyższej jakości na rynku. Nowo powstałym firmom proponuje się identyfikację wizualną, począwszy od stworzenia logo, wizytówki, strony www, kopert i papieru firmowego. Ma to na celu powiązanie wizualne marki z firmą i utrwalenie jej w opinii konsumentów. Prestige Idea dołoży wszelkich starań by pomóc w wyborze odpowiedniej formy reklamy. Zespół grafików posiada znajomość technik poligraficznych, modnych trendów przy tworzeniu projektów graficznych, indywidualne podejście do każdego klienta, nowoczesny styl oraz kreatywne pomysły. www.prestigeidea.pl

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • BODMAN - Znakowanie i hurtownia odzieży reklamowej »


  Firma BODMAN powstała w 2005 roku, dzięki ponad 10 letniemu doświadczeniu oraz aktywnym pozyskiwaniu kontaktów w branży znakowania odzieży i gadżetów reklamowych jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienie.

  Obszerny park maszyn pozwala nam na znakowanie takimi metodami jak:
  Sitodruk
  Druk bezpośredni DTG
  Druk Sublimacyjny
  Druk Termotransferowy
  Haft Komputerowy
  Grawer Laserowy
  Tampodruk

  Ofertę naszą kierujemy do Agencji reklamowych, firm zainteresowanych poprawieniem swojej rozpoznawalności jak również do klientów indywidualnych.

  Dokładność, profesjonalność i terminowość to nasze podstawowe domeny, co z przyjemnością potwierdzą nasi dotychczasowi klienci.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akcydensy - PrintGadget.pl »

  W trakcie prowadzenia dowolnej formy działalności gospodarczej, na pewno będziesz potrzebować najróżniejszych akcydensów i druków firmowych. Wszelkie akcydensy, które zamówisz w PrintGadget.pl zostaną zrealizowane w dokładnie taki sposób w jaki sobie tego zażyczysz. Jako jedni z nielicznych producentów druków firmowych, realizujemy je nie tylko wedle standardowego wzornika, który narzuca pewne formy realizacji zamówień, ale również na podstawie dostarczonych nam materiałów graficznych. Posługując się Twoimi znakami graficznymi oraz znając Twoje oczekiwania związane z zamawianymi drukami, wyprodukujemy je tak, że nie tylko będą one praktyczne ale również będą świetnym nośnikiem Twojej reklamy. Bez znaczenia jakiego rodzaju druki określone naszą ofertą wybierzesz, zawsze będą one wykonane na najwyższym poziomie! W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak: notesy reklamowe, kalendarze reklamowe, papier firmowy, teczki ofertowe oraz wiele, wiele więcej. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem!

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cukier logowany Kraków »

   
  Makmar od około 10 lat trudni się produkowaniem produktów gastronomicznych dla rynku żywieniowego, gastronomicznego, reklamowego, spożywczego. Naszym klientom proponujemy wytwory porcjowane, jak np. cukier biały oraz trzcinowy, sól, pieprz, śmietankę, słodzik, kawę. Na indywidualne życzenie wykonujemy produkty w personalizowanych saszetkach z nadrukiem firmy m .in. cukier z logo, kawę z logo, sól, pieprz z logo. ZAPRASZAMY GORĄCO NA ZAKUPY!!!!#
  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Makmar prezentuje produkty porcjowane z indywidualnym logo. Wysoka jakość w kompilacji ze starannie przygotowaną szatą graficzną sprawia, że każda sztuka jest unikatowa. Cukier logowany jest bardzo ciekawą formę reklamy. Oferujemy kompleksową realizację, dzięki której klient otrzymuje cukier reklamowy według własnej inspiracji. Zapraszamy na zakupy! FIRMA PRODUKCYJNA MAKMAR PAK
  firma Makmar od ponad 10 lat trudni się konfekcjonowaniem produktów spożywczych dla rynku gastronomicznego, spożywczego, reklamowego. Naszym klientom proponujemy produkty porcjowane, jak np. cukier biały oraz trzcinowy, sól, pieprz, śmietankę, słodzik, kawę. Na specjalne życzenie wykonujemy produkty w indywidualnych opakowaniach z logo marki m .in. cukier z logo, kawę z logo, sól, pieprz z logo. ZAPRASZAMY GORĄCO NA ZAKUPY!!!!#
   

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • BALADOR - herbata z logo Kraków »

  Firma Balador prezentuje swoim kontrahentom taki produkt, jak herbata reklamowa Kraków w personalizowanej saszetce z nadrukiem firmy. Herbaty kopertowane z własnym nadrukiem przeznaczone są m. in. dla firm z branży gastronomicznej czy hotelarskiej, dla których promocja własnej marki stanowi ważny element marketingu. Oferujemy kompleksową realizację, dzięki której klient otrzymuje herbatę logowaną według własnej inspiracji. firma balador prezentuje swoim kontrahentom taki produkt, jak herbata reklamowa kraków w personalizowanej saszetce z nadrukiem firmy. herbaty kopertowane z własnym nadrukiem przeznaczone są m. in. dla firm z branży gastronomicznej czy hotelarskiej, dla których promocja własnej marki stanowi ważny element marketingu.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Promomania, wyróżnia nas pasja! Marketing & PR »

  Copywriting, ubierzemy w słowa Twoje myśli i idee. Wymyślimy hasła i slogany reklamowe oraz nazwy dla marek i produktów. Przygotujemy teksty do ulotek i folderów, na strony www i wszelkiego rodzaju komunikaty, które będę Ci potrzebne.Zakup przestrzeni reklamowych, dobierzemy i wynegocjujemy najbardziej efektywne przestrzenie reklamowe dla Twojej firmy. Dzięki nam zaistniejesz w prasie, radiu i telewizji. Możesz być zaskoczony, że stać Cię na taką reklamę.Agencja reklamowa z pasją i doświadczeniem. Oferuje usługi z zakresu marketingu i PR w atrakcyjnych cenach m.in. projektowanie graficzne, copywriting, zakup powierzchni reklamowych w prasie i TV, wydruki i bannery reklamowe.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • BOOMSTUDIO »


  Dobra reklama zaczyna się od pomysłu, a dobry pomysł może powstać tylko w dobrym studiu reklamy. Wierzymy że aby być dobrym należy starać się być najlepszym więc w naszym studiu każdy etap realizacji zlecenia wykonywany jest z największą starannością, przy użyciu najlepszych maszyn i wykorzystaniu materiałów tylko najwyższej jakości.

  To dobrze o nas świadczy. Tak powstają reklamy wyjątkowe, pachnące świeżością, podane od serca i na długie lata. Tak powstają reklamy dla firm wymagających, które chcą poczuć smak zwycięstwa. Tak powstaną Twoje reklamy. Dobrze zapamiętaj to miejsce, bo dobrze trafiłeś i lepiej być nie może.

  Drukujemy............. prawie na wszystkim.
  Wykonujemy............. usługi reklamowe.
  Projektujemy.............z pomysłem.
  Produkujemy............. reklamy.
  Posiadamy............. umiejętności, doświadczenie, własną produkcję.
  Specjalizujemy się............. w wydrukach i nietypowych zleceniach.
  Uwielbiamy............. spełniać życzenia Klientów.
  Zapraszamy............. do współpracy.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plakatowanie Bytom »

  Ekspozycja plakatów jest jedną z usług jaką się zajmujemy od czasu powstania firmy. Jest to jedna z najstarszych form reklamy zewnętrznej. Obecnie będąc w takich ośrodkach miejskich jak Katowice, Sosnowiec, Świętochowice, Bytom, Gliwice, Czeladź, Mysłowice, Częstochowa można ujrzeć jak efektywną reklamą jest plakatowanie Śląsk. W poszczególnych miastach znajdują się różnorakie nośniki reklamowe. Decydując się na usługę plakatowania na Śląsku możemy umieścić plakaty zarówno na słupach jak również na tablicach reklamowych. Słupy reklamowe oraz tablice ogłoszeniowe różnią się między sobą wielkością oraz kształtem. Dzięki plakatowaniu możemy zareklamować wydarzenie kulturalne czy koncert ale także usługi prywatnej firmy. Plakatowanie na Śląsku wykonujemy zarówno na nośnikach monitorowanych jak również ogólnodostępnych, w zależności od tego jakiego typu nośniki reklamowe występują w danym mieście. Agencja reklamy Fiolet wykonuje także usługi w budynkach publicznych, należą do nich: plakatowanie w szkołach, w akademikach, w domach kultury lub pubach. Oprócz plakatowania na Państwa życzenie możemy zapewnić też druk plakatów w technologii cyfrowej, wielkoformatowej (ploterowej) albo offsetowej. Technika druku jest przez nas dobierana w zależności od formatu plakatów, ich nakładu oraz przeznaczenia. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz firmy z całej Polski.Trudnimy się drukiem oraz przede wszystkim rozklejaniem plakatów na terenie całego Śląska, a dodatkowo Podbeskidzia. Plakatowanie robimy zarówno w największych aglomeracjach jak i na terenach wiejskich. Ekspozycja odbywa się na słupach reklamowych oraz tablicach reklamowych  monitorowanych, a dodatkowo ogólnodostępnych. Plakatowanie w Katowicach robimy w praktyce dzień w dzień. Nabywcom, którzy wolą skorzystać z naszych usług kompleksowo zapewniamy projet, a oprócz tego druk plakatów. Oprócz plakatowania na Śląsku trudnimy się również kolportażem plakatów na terenie całej Polski. Plakatujemy w przychodniach i bibliotekach, przeprowadzamy też plakatowanie na uczelniach, w szkołach,  , a oprócz tego w innych obiektach publicznych. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną korzystać z profesjonalnego plakatowania na Śląsku.
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane karty menu »

  Robimy dla Państwa różnego rodzaju drewniane karty menu, które nadają niezwykły charakter każdej restauracji. Jak wiadomo smaczny posiłek to nie tylko dobre jedzenie, ale również uczta widoków i zapachów, nasze karty to wspaniały wybór w celu podniesienia atrakcyjności każdej restauracji. Wykonywane przez naszą firmę karty menu są nie tylko ładne niemniej jednak i praktyczne w swoim zastosowaniu, dobrze leżą w ręce, a ponadto ułatwiają w czytaniu zawartości. Jesteśmy producentem kart co gwarantuje za każdym razem niską cenę,, a dodatkowo rabaty przy większych zamówieniach. robimy dla państwa różnego rodzaju drewniane karty menu, które nadają niezwykły charakter każdej restauracji.

  Data dodania: 24 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Reklama i marketing

Reklama i marketing - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: