Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Tutaj wstaw opis kategorii Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyodor- Usuwa nieprzyjemne zapachy »

  Preparat  niezmiernie przydatny dla posiadaczy zwierząt lub ptaków domowych, takich jak psy, koty, króliki, szczury, papużki oraz inne zwierzęta, które nie kontrolują oddawania moczu w lokalu. AntyOdór to biologiczny preparat eliminujący źródła przykrego zapachu moczu. Zawiera bakterie rozkładające mocz na mineralne bezwonne składowe. Wystarczy spryskać zanieczyszczone wilgotne powierzchnie (wykładzina, dywan, legowisko, kuweta, kanapa, fotel, ściana, podłoga i tym podobne. Preparat biodegradowalny i w 100% bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Pomocny również dla osób mających problemy z trzymaniem moczu. Jeśli przeszkadza Ci zapach uryny prędko i łatwo możesz go wyeliminować za pomocą AntyOdoru.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stymulacja wzrostu roślin Growy »

  Growy to zawodowy hurtownik opraw grzewczych do cieplarni, jakie wspomagają hodowlę roślin. Energooszczędność a także opcja umownego kształtowania oświetlenia to decydujące powody dla jakich należałoby zainstalować lampy. Pochodzą one od renomowanych producentów, jacy posiadają niezbędne zaświadczenia. Nie występowanie wytwarzania wrogiego emitowania gwarantuje pewność a niewielkie koszty eksploatacji gwarantują opłacalność lokaty w stosunkowo niewielkim czasie. Lampy do hodowli roślin sprzedawane przez firmę Growy to perspektywa lepszych plonów i skuteczniejszej uprawy. Nie występowanie wytwarzania wrogiego emitowania gwarantuje pewność a niewielkie koszty eksploatacji gwarantują opłacalność lokaty w stosunkowo niewielkim czasie. Lampy do hodowli roślin sprzedawane przez firmę Growy to perspektywa lepszych plonów i skuteczniejszej uprawy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Preparaty dla koni »

  Przedsiębiorstwo Żywienie Koni, zajmuje się dostawą suplementów i pasz dla koni. Produkty dla koni pochodzą od renomowanych firm takich jak Chevinal i Red Mills. Multiwitaminy dla koni, to produkty wysokiej jakości. W ofercie sklepu znajdują się także preparaty kosmetyczne dla koni. Żywienie koni, zależy od rasy, wieku oraz wielu innych czynników osobniczych zwierzęcia. Odpowiedzią na to, jest bardzo bogata propozycja handlowa sklepu, zawierająca między innymi: multiwitaminy dla koni, elektrolity dla koni oraz suplementy dla koni. Zapewniamy najwyższą jakość produktów, będących w ofercie sklepu. Każdy właściciel będzie w stanie wyselekcjonować preparat odpowiedni dla swojego zwierzęcia. Każde preparaty, będące w ofercie, zawierają zbilansowane składniki odżywcze, które staną się fundamentem zbilansowanej diety zwierzęcia. Przekłada się to wprost na kondycję zdrowotną zwierzęcia oraz jego piękno. Żywienie Koni gwarantuje możliwość wzięcia udziału w systemie lojalnościowym. Wymogiem uczestnictwa jest rejestracja w panelu klienta, podczas pierwszych zakupów w sklepie internetowym. Aby znaleźć sklep żywienie koni w internecie, należy wpisać w przeglądarce internetowej poniższe wyrażenia: glinka chłodząca dla koni, hodowlana pasza, suplementy dla koni, olej koni.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny AsVet Wrocław »

  Kłopoty ze zdrowiem naszych zwierząt umieją całkowicie zdezorganizować życie rodzinne. Jeżeli uważamy ulubieńca jak pełnoprawnego członka rodziny powinnaś zadbać o jego wigor. Najlepszym sposobem bywa korzystanie z świadczeń lecznicy dla zwierząt Avet, jaką ma wieloletnią praktykę w operowaniu różnorakich schorzeń. Przychodnia zajmuje się zarówno operowaniem jak i diagnostyką, a dodatkowo zapobieganiem zaburzeń zdrowia. Weterynarz oferuje pomocy w niespodziewanych przypadkach przez całą dobrę wszystkim zwierzętom potrzebującym wsparcia. Firma AsVet to profesjonalna obsługa oraz opieka nad pupilami klientów. Wszystko w krótkim czasie i za niewielką opłatą.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Robizoo - sklep akwarystyczny i ogrodniczy »

  Nasza firma powstała na gruncie naszych pasji i zainteresowań, które w naturalny sposób stały się naszym sposobem na życie, także zawodowe. Nasze wieloletnie doświadczenie stworzyło solidna podstawę praktycznej wiedzy z zakresu akwarystyki słodkowodnej.
  Staramy się propagować akwarystykę profesjonalna, nawet w wydaniu czysto amatorskim i dlatego przykładamy dużą wagę nie tylko do sprzedaży towaru, ale także do dostarczania naszym klientom niezbędnych i przydatnych informacji na temat ryb czy sprzętu.
  Zajmujemy się sprzedażą w branży zoologicznej od 12 lat, a wysyłkową od ponad 6 lat. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w kraju i za granica i cały czas staramy się wzbogacać nasza ofertę Internetowa i stacjonarną.
  Staramy się, aby przy relatywnie niskich cenach i krótkim okresie oczekiwania zachować jak najwyższą jakość oferowanych usług.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria dla zwierząt ichtio.pl »

  Sklep ichtio.pl oferuje produkty oraz akcesoria akwarystyczne. Można tu znaleźć wszystko, co potrzebne jest do wyposażenia akwarium - nawozy dla roślin akwariowych, wkłady do filtrów, testy, grzałki, pompki, podłoża i wiele innych. Oferta sklepu zawiera szeroki wybór pokarmu dla rybek producentów takich, jak np. Katrinex, Naturefood, Tetra czy Tropical. W siedzibie sklepu, w Poznaniu na ul. Sokoła znajduje się także duży wybór rybek. Sklepik prowadzony jest przez prawdziwych  pasjonatów akwarystyki. Właściciele przykładają dużą uwagę do dostarczania klientom niezbędnych i przydatnych informacji na temat ryb czy sprzętu. Ichtio.pl prowadzi akcję Złota Rybka, dzięki której każdy, kto zakupi rybki otrzyma pomoc w opiece nad nią.
  W sklepie, oprócz akcesoriów akwarystycznych, nowością są szampony i odżywki dla psów, produkowane przez firmę Botaniqa

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SWEET YORK -internetowy sklep z akcesoriami dla psa. »

  Bardzo szeroka najlepszych firm krajowych i zagranicznych oferta artykułów dla psa.
  Znajdziecie u nas: wyprawkę dla szczeniąt, wygodne i trwałe ubranka na każdą okazję, torby i transportery do przewozu zwierząt oraz piękne, niepowtarzalne legowiska wykonane z bardzo dobrych i bezpiecznych materiałów.
  Szczególną wagę przywiązujemy do kosmetyków i przyborów do pielęgnacji. Wszystkie produkty to produkty najwyższej jakości najlepszych firm: niemieckich, amerykańskich, angielskich, francuskich - firm sprawdzonych i polecanych przez profesjonalnych hodowców i wystawców psów na całym świecie. Znajdziecie u nas kosmetyki wystawowe, oraz bardzo bogatą ofertę kosmetyków do codziennego użytku dla każdego psa.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • hodowla cavalier, cavalier king charles spaniel hodowla, szczenięta cavalier, »

  Witamy serdecznie na naszej stronie domowej hodowli psów rasowych - hodowla cavalierCavalier King Charles Spaniel hodowla
  Wyjątkowym wydarzeniem w naszej rodzinie był rok 2006, kiedy zawitała aż do naszego domu suczka o imieniu Cindy. Ta cudowna istotka oczarowała nas swoim wdziękiem, urodą a sposobem bycia. Nie wierzyliśmy, że pies akceptowalny no tak czuły natomiast błyskotliwy. Od tego czasu rasa ta stała się naszą wielką pasją. Pierwsze kroki w kynologii stawialiśmy z naszą suczką Cindy, zaś decyzja o dołączeniu aż do naszej rodziny jej córeczki było na odwrót kwestią czasu. Ten okres nastąpił w 2011 roku, w sąsiedztwie drugim miocie Cindy nie mogliśmy się oprzeć urokowi Noli. Kochamy obie bezgranicznie dlatego przykładamy dużą wagę do żywienia, a oprócz tego aż do zdrowia naszych suczek.
  W Narodzenie Pańskie przyszły na świat dwa prześliczne szczenięta cavalier: Suczka natomiast piesek blenheim.
  Cavalier szczeniaki mają książeczkę zdrowia, metrykę ZKwP na podstawie której wyrabia się rodowód, kserokopię protokołu kontroli miotu zaś rodowodów rodziców, a oprócz tego wyprawkę.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psi onkolog »

  Onkologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami nowotworowymi. Przecież to nie musi oznaczać nic złego, ja u onkologa byłam wyrywać stygmat. Wszelkie procesy nowotworowe (innymi słowy również niezłośliwe) leczy onkolog. Psi onkolog para się tymi problemami u zwierząt.
  Doktor Dominiak jest absolwentem wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Wrocławiu. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt: Sekcji Onkologii. On Medyk para się oraz interesuje się onkologią. Pracuje w jednej z warszawskich przychodni. Uczestniczy w licznych warsztatach i sympozjach poświęconych tematyce onkologii weterynaryjnej. Sam na sam właściciel labradorki Czoki również jamnika Rywina. Entuzjasta Labradorów. W wolnym czasie lubi płynąć również jeździć motocyklem.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Bengal-ekoty.pl »

  Jeszcze głównie w polskich domach, obok odwiecznych przyjaciół człowieka, psów, pojawiają się koty. Tym, którzy śnią o byciu oryginalnego, rasowego kota, polecamy renomowaną i doświadczoną hodowlę kotów rasowych specjalizującą się w rasie bengalskiej. Miłośnicy kotów doskonale znają, jak niesamowite są te zrobienia, jako dużo potrafią być indywidualne i nieprzewidywalne. Trzeba a też wiedzieć, że koty, a zwłaszcza koty rasowe, to razem stworzenia miłe i słabe. Kot bengalski jest odmianą bawiącą się ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim ze powodu na indywidualną naturę, ale także przepiękny wygląd. Koty bengalskie są rezultatem krzyżówki zwierząt domowych z polskimi kotami, czego efektem jest znakomite umaszczenie. Nasza hodowla kotów bengalskich proponuje sprzedaż pięknych pracowników tego poziomu w sztuce wystawowej także w klasie wystawowo – hodowlanej, z sam negocjowanymi cenami.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: