Miasta i państwa Kategoria: Miasta i państwa

Tutaj wstaw opis kategorii Miasta i państwa

Miasta i państwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport medyczny »

  Transport farmaceutyczny dla firm realizowany jest w kraju oraz za granicą. Firma OCS realizując transport specjalistyczny dysponuje nie tylko odpowiednim transportem, lecz również opakowaniami, które spełniają wymogi stawiane przez Ministerstwo Zdrowia oraz założenia transportu lotniczego Jata. Dysponujemy osobnym działem specjalistów w swojej branży, który gwarantuje współpracę z firmami na najwyższym poziomie. Dla nas łącznie transportu lotniczego z drogowym nie stanowi żadnego problemu. Transport w kontrolowanej temperaturze przesyłek medycznych może odbywać się w:Temperaturze - 65°C do - 85°C W stanie zamrożonym -15°C do - 20°CSchłodzonym + 2°C do + 8°CRealizujemy transport w suchym lodzie w stanie głębokiego zamrożenia lub w otoczeniu dwutlenku węgla. Dysponując samochodami z izolowaną ładownią typu izoterma zapełniamy stały transport specjalistyczny w kraju oraz za granicą. Transport szczepionek, leków lub materiału biologicznego dla branży medycznej to zapewnienie ciągłości dostaw na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kraków mieszkanie »

  Krakowski oddział Emmersona jest aktualnie jednym z liderów biur na rynku nieruchomości w małopolsce. Dzięki podanej witrynie internetowej mają Państwo możliwość dotarcia do niezwykle bogatej oferty zawierającej między innymi: wynajem, pośrednictwo i sprzedaż nieruchomości w Krakowie - mieszkania, biur, magazynów, domów, działek, gruntów, pawilonów wystawienniczych, lokali użytkowych oraz wiele więcej. Długi staż firmy na polskim rynku zapewnia zadowolenie z skorzystania z każdej usługi firmy. Najbogatsza oferta z biur nieruchomości zawiera również usługi: dogłębne analizy rynku nieruchomości, doradztwo przy zakupie mieszkania oraz zarządzanie budynkami.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe »

  Prezentowana tutaj strona może być doskonałą propozycją dla każdego, kogo tylko interesują pożyczki czy kredyty gotówkowe. Możemy na niej znaleźć przede wszystkim rozbudowany ranking kredytów gotówkowych, dzięki któremu każdy użytkownik wybierze właśnie taką ofertę, jaka w stu procentach go zadowoli. Oprócz tego witryna może zaoferować pośrednictwo w kontakcie każdemu, kto tylko zaciąga dowolny kredyt czy pożyczki gotówkowe, co każdemu z nas gwarantuje naprawdę ogromną wygodę. Jeśli w takim razie potrzebne są nam pieniądze, to zdecydowanie powinniśmy skorzystać ze wszystkiego, co tylko tutaj znajdziemy - bez wątpienia umożliwi nam to na wybranie rzeczywiście idealnego dla siebie rozwiązania, oszczędzi czas i pieniądze.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia Ślubne Dalia »

  W sklepie Dalia mogą Państwo zakupić akcesoria oraz zaproszenia na wszystkie ważne okazje i uroczystości. Posiadamy szeroki wybór ręcznie wykonywanych, bardzo eleganckich zaproszeń ślubnych oraz winietek i zawieszek na butelki. Każde zaproszenie mogą Państwo zmieniać według własnych upodobań dodając teksty, wybierając dodatki wstążki i dżety, kolor i fakturę papieru. Znajdą u nas również Państwo akcesoria ślubne takie jak: poduszki na obrączki, kieliszki dla Państwa młodych, podziękowania dla gości, świadków oraz rodziców, księgi gości, podwiązki, pamiątkowe albumy, butonierki, kotyliony, menu, numerki stołów, tablice z rozmieszczeniem stołów, pamiątki. W sklepie można zakupić także akcesoria na Pierwszą Komunię Świętą i Chrzest Święty: świece, szatki, pamiątki. Oferujemy również gadżety na wieczory panieńskie i kawalerskie – szarfy, gry, opaski z welonem, rogami, kajdanki, rurki, karty do gry, śmieszne upominki. Wykonujemy także kartki okolicznościowe na wyżej wymienione uroczystości oraz na urodziny, imieniny, jubileusze, Wielkanoc i Boże Narodzenie. U nas zakupić można prezent na każdą okazję.

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia cyfrowa Warszawa »

  Nasza drukarnia cyfrowa Warszawa oraz drukarnia cyfrowa Raszyn są jednymi z nowatorskich drukarni w miejscowości.Wykonujemy najwyższej formy druki. Druk cyfrowy Warszawa przy niezwykle rywalizujących cenach w regionie. Należące do nas studio graficzne to fachowy i zgrany ze sobą zespół, który to zawsze stanie na wysokości celu aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Oprócz taniego druku cyfrowego i offsetowego mamy bardzo różnorodną kolekcję gadżetów firmowych. Dla waszej firmy wykonamy: długopisy, notesy, plakietki, kalendarze, wizytówki Raszyn, wizytówki szybko Warszawa oraz sporo innych gadżetów marketingowych, które bezspornie pomogą w tożsamości wizualnej Państwa firmy. Naszym interesantom umożliwiamy dostawę zamówionych usług, za pośrednictwem taniej i rzetelnej firmy kurierskiej. „Drukujemy za Grosze” to sposobność zrealizowania dużych zamówień bez wychodzenia z mieszkania. Tania drukarnia Warszawa! Zamówienie można złożyć przez stronę korzystając z formularza zamówienia, lub kontaktując się z naszym biurem obsługi pod numerem (22) 609 18 10. Dzięki doświadczeniu, odpowiedzialnej kadrze pracowniczej i otwarciu na nowatorskie rozwiązania regularnie się rozwijamy, proponując wszechstronną wykonanie zleceń poligraficznych. Drukarnia Warszawa i drukarnia Raszyn! Zapraszamy!

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Trójwymiar - Drukarnia 3D Warszawa »

  Oferujemy wydruki 3D i projekty 3D. Proponujemy Państwu druk części zamiennych do aut, motorów, agd, rtv, prototypów, makiet architektonicznych, form odlewniczych biżuterii, przy wykorzystaniu technologii druku FDM. Za jej pomocą możemy przekształcić Twoje projekty w fizyczne obiekty.Na twoje życzenie możemy zaprojektować dla Ciebie model 3D, prototyp, wzór do druku. Nasza drukarnia 3d ma siedzibę w Warszawie. Wykorzystując swoją wiedze i doświadczenie możemy zaproponować Państwu doskonałe wydruki 3D w technologii FDM. Drukujemy na drukarkach Zortrax® M200 co zapewnia nam najwyższą jakość usług. Do wydruków używamy tylko oryginalnych filamentów Zortrax®. Profesjonalna drukarnia 3D w Warszawie czekamy na Twoje Projekty. Gwarancja dobrych cen i udanej współpracy z drukarnią 3D Trójwymiar.eu

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odzież damska »

  Moda nie jest tylko zabawą, ale również terapią. Osoba, która czuje, że jest dobrze ubrana znacznie lepiej się prezentuje przez swoje zachowanie. Modnie ubrany człowiek chodzi z podniesioną głową, nie patrzy pod nogi, nie boi się odezwać w czasie rozmowy i stawia pewne kroki. Marka ZAPS zajmuje się produkcją odzieży damskiej. W jej ofercie znaleźć można sukienki, żakiety, płaszcze, bluzki, spodnie i spódnice. Ubrania kierowane są do pań o standardowych rozmiarach, jak i tych o nieco pełniejszych kształtach (S-XXL). Nasze ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów. To co nas wyróżnia to przede wszystkim elegancja, komfort oraz kobiecość. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Moda »

  Wystrój pokoju dziecka powinien opierać się na użyciu nowoczesnych motywów dekoracyjnych, które pozwolą na urządzenie pomieszczenia w sposób innowacyjny. Jednym z niezwykle ciekawych wariantów ozdobnych okazują się szablony które świetnie nadają się, jako element ścienny. Wybrane arkusze doskonale sprawdzają się też przy wieszaniu na szafkach. Dzięki temu wnętrze pokoiku malucha jest bardzo estetyczne. Ponadto urządzenie pomieszczenia dziecięcego właśnie w ten sposób wcale nie wymaga dużego nakładu finansowego i wysiłku. Wystrój pokoju dziecka powinien opierać się na zastosowaniu nowoczesnych motywów dekoracyjnych, które zezwolą na urządzenie pomieszczenia w sposób kreatywny. Jednym z niezwykle ciekawych wariantów ozdobnych okazują się półki dekoracyjne które świetnie nadają się, jako element ścienny. Wybrane arkusze doskonale sprawdzają się też przy wieszaniu na szafkach. Dzięki temu wnętrze pokoiku malucha jest bardzo estetyczne. Ponadto urządzenie pomieszczenia dziecięcego właśnie w ten sposób wcale nie wymaga dużego nakładu finansowego i wysiłku. Wystrój pokoju pociechy powinien opierać się na użyciu nowoczesnych motywów dekoracyjnych, które pozwolą na urządzenie pomieszczenia w sposób oryginalny. Jednym z niezwykle ciekawych wariantów ozdobnych okazują się półki dekoracyjne które świetnie nadają się, jako element ścienny. Wybrane arkusze doskonale sprawdzają się też przy wieszaniu na szafkach. Dzięki temu wnętrze pokoiku malucha jest bardzo estetyczne. Ponadto urządzenie pomieszczenia dziecięcego właśnie w ten sposób wcale nie wymaga dużego nakładu finansowego i wysiłku.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Prusaki i Karaluchy Warszawa »

  Usługi DDD, Dezynsekcja Warszawa mazowieckie. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć.

  Jeden zabieg całkowicie usunie, wytępi całą populację karaluchów prusaków i zabezpieczy lokal przed ich zagnieżdżeniem, gdy są w sąsiedztwie. Na wykonaną usługę DDD Zwalczania prusaków karaluchów dajemy 6 miesięczną gwarancję - gdy zastosowane środki nie zostaną usunięte - zabezpieczają lokal do ponad roku czasu. Usługi dezynsekcji Warszawa odkaraluszanie odprusaczanie wykonujemy środkami niealergicznymi, bezpiecznymi, atestowanymi, bezśladowymi, bezwonnymi, też gazem, - posiadającymi zezwolenia M.Z. na stosowanie w przedszkolach, żłobkach, szpitalach, szkołach, zakładach produkujących żywność, mleczarniach, masarniach, cukierniach, sklepach, piekarniach, hurtowniach i.t.p.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja - Warszawa »

  Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę DDD. Lokal do dezynsekcji nie wymaga żadnego uciążliwego przygotowania – po zabiegu likwidacji szkodników, dalsze swobodne funkcjonowanie. Likwidacja pluskiew – jeden zabieg całkowicie zwalcza pluskwy. Po wyschnięciu środka dezynsekcyjnego można spać w danym lokalu. Likwidacja pcheł – 1 zabieg w roku zwalcza pchły i zabezpiecza np. piwnice, mieszkania przed ich wylęgiem (4 stadia rozwoju). Likwidacja much - odmuszanie, odkomarzanie - likwidacja komarów, kleszczy, meszek, mrówek, pająków zabiegiem zamgławiania specjalnie dobranymi atestowanymi środkami dezynsekcyjnymi zwalczającymi jednocześnie wymienione szkodniki oraz zabezpieczanie przed nimi terenu. Zwalczanie much, meszek, pająków, komarów także innymi rewelacyjnie skutecznymi zabiegami dezynsekcyjnymi Zwalczanie os, szerszeni, usuwanie roi pszczół, likwidacja gniazd os szerszeni – bez rozbiórki elementów zasłaniających gniazdo. Oferujemy również zwalczanie szczurów, myszy, nornic, norników, karczowników, kretów środkami gazowymi lub innymi skutecznymi. Likwidujemy całą populację szkodników.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Brama Miasta w Łodzi »

  Czasem nie trzeba wyjeżdżać zbyt daleko, aby znaleźć miejsce, w którym zaszły ogromne zmiany. Takim miastem w Polsce stała się Łódź, która pragnie zmienić swój wizerunek. Oczywiście miasto nie chce zerwać całkowicie ze swoją przeszłością. Głównym celem jest połączenie historii danego miejsca z teraźniejszością. W ramach wielu projektów trwają prace nad: rewitalizacją 100 kamienic, budową Bramy Miasta oraz dworca Łódź Fabryczna czy rewitalizacją pierwszej łódzkiej elektrowni EC1, która zmienia całkowicie swoją funkcję. Niektórym starania łodzian wydawały się niemożliwe. Okazało się jednak, że w kilkanaście lat można całkowicie zmienić wizerunek miasta, a do tego zaskoczyć wszystkich miejską architekturą, która do tej pory była dla wielu osób niezauważalna. Jeśli chcesz sprawdzić, jak budowa Bramy Miasta wpływa na wizerunek Łodzi, serdecznie zapraszamy na naszego bloga!

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łódzka EC1 »

  Zmiany, przemiany i jeszcze raz zmiany! Tak teraz można określić miasto w centralnej Polsce, którym ewidentnie jest Łódź. Aktualnie przeprowadzany jest tam najbardziej zaawansowany projekt w Europie Środkowo-Wschodniej o nazwie: Nowe Centrum Łodzi. W toku tego projektu rewaloryzuje się centrum miasta jak również… zakłada nowe centrum kulturalno-naukowe, w którym ma istnieć również planetarium. Centrum to dawna i pierwsza łódzka elektrownia EC1. Realizowane są działania również nad podziemnym dworcem Łódź Fabryczna. Wszystkie te inwestycje rozwijają miasto i dają mu nowe perspektywy. Teraz trzeba zobaczyć, jak łodzianie z tego skorzystają... Zapraszamy na naszego bloga, w którym kontrastujemy przeszłość z teraźniejszością.

  Data dodania: 13 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dworzec Łódź Fabryczna »

  Kto nie zna dworca Łódź Fabryczna ten nie wie co traci, choć filmową Łódź z pewnością wszyscy znają, dlatego sam dworzec nie musi być wcale taki obcy. W chwili obecnej w mieście tym trwa największy projekt w Europie Środkowo-Wschodniej o nazwie Nowe Centrum Łodzi. Sam projekt pochłonie prawie 2 mld złotych. W ramach NCŁ ma powstać nowy, podziemny dworzec Łódź Fabryczna, który dziennie ma obsługiwać nawet 200 tysięcy podróżujących. Dodatkowo pierwsza, łódzka elektrownia ma zostać centrum kulturalno-naukowym, w którym znajdować się będzie również planetarium. Jak widać Łódź nie chce pozostać w tyle za wielkimi miastami i ciągle inwestuje. Celem władz miasta jest stworzenie Łodzi, jako miasta europejskiego. Jeśli dalej będą tam prowadzone takie projekty, to bardzo możliwe, że Łódź naprawdę takim miastem się stanie.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i państwa

Miasta i państwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: