Prawo Kategoria: Prawo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczeń »

  Gdyby nie upadła wieża Babel i Bóg za karę nie pomieszałby ludziom języków, korzystanie z biur tłumaczeń byłoby niepotrzebne. Niestety stało się inaczej i skazani jesteśmy tłumaczenia na języki obce. Korzystanie z profesjonalnych tłumaczeń jest koniecznością życiową i gospodarczą. Biuro tłumaczeń oferuje pełen zakres usług tłumaczeniowych. Tłumaczymy na wszystkie języki oferując przy tym niskie ceny i szybkie terminy realizacji. Od lat współpracujemy z dużą grupą profesjonalistów specjalizujących się we wszystkich rodzajach tłumaczeń. Wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe na potrzeby sądów i urzędów administracyjnych.Oferujemy także pełen wachlarz innych usług związanych z tłumaczeniem na języki obce.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów | Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Grabias »

  Prawnicy z kancelarii prawnej zajmują się wszelkimi sprawami: Nasze branże są określone na naszej stronie internetowej. Tam dodatkowo piszemy bloga, na którym poruszamy wiele trudnych tematów prawnych.

  Rozwody Rzeszów.
  Adwokat prowadzi na Podkarpaciu sprawy z obrębu prawa cywilnego, w tym sprawy o rozwód z orzekaniem o winie, rozwód bez decydowania o winie. Jest to dziedzina prawa, jaka nadzwyczaj niejednokrotnie nas dotyka. Wiele kwestii rodzinnych trafia do rozstrzygnięcia przez sąd.

  Sprawa karna Rzeszów.
  Prawnik Grabias prowadzi z uznaniem zagadnienia karne. Śledztwo to czas pierwszego etapu obrony interesów oskarżonego, zapobieganiu tymczasowemu aresztowaniu. Obrońca zawsze bierze udział w przesłuchaniach w prokuraturze, natomiast po dostarczeniu aktu oskarżenia do sądu, otwiera działalność jako obrońca w sądzie.

  Należne zadośćuczynienie Rzeszów.
  Najlepszą specjalnością adwokata w Rzeszowie są sprawy uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynienia za ból i krzywdę. Są to w największej części odszkodowania powypadkowe i odszkodowania za obrażenia ciała spowodowane w wyniku przestępstwa. Kancelaria zajmuje się również odszkodowaniem za błąd leczniczy. Każde kwestie są kierowane z adekwatną starannością. Zespół prawników definiuje jakie prawdopodobnie będzie odszkodowanie. Zadośćuczynienie bywa często podobne, do wielkości naprawienia szkody, jakie zostaje przyznane przez sąd.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grabias | Adwokat Rzeszów, Krosno »

  Prawnicy z kancelarii adwokackiej zajmują się każdymi sprawami: Nasze branże są określone na stronie internetowej. Na niej dodatkowo prowadzimy bloga, na jakim poruszamy wiele trudnych tematów legalistycznych.

  Rozwody Rzeszów.
  Bartłomiej Grabias prowadzi w Rzeszowie sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym sprawy o rozwód z decydowaniem o winie, rozwód bez orzekania o winie. Jest to aspekt postępowania, jaki bardzo często nas dotyka. Wiele spraw rodzinnych trafia do sądu.

  Sprawa karna Rzeszów.
  Kancelaria prawna Grabias prowadzi sprawy karne. Śledztwo to okres pierwszego etapu obrony interesów oskarżonego, zapobieganiu zatrzymaniu. Obrońca zawsze uczestniczy w przesłuchaniach w prokuraturze, a po dostarczeniu aktu oskarżenia do sądu, otwiera działalność jako obrońca na sali sądowej.

  Należne zadośćuczynienie Rzeszów.
  Najważniejszą specjalnością adwokata w Rzeszowie są sprawy dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynienia za ból i krzywdę. Są to w największej części odszkodowania powypadkowe i odszkodowania za uszkodzenia ciała spowodowane w wyniku przestępstwa. Adwokat prowadzi także sprawy o odszkodowania za błąd medyczny. Każde kwestie są prowadzone z należytą starannością. Adwokat definiuje, jakie może być naprawienie szkody. Zadośćuczynienie bywa często podobne, do wysokości naprawienia szkody, jakie zostaje przyznane przez sędziego.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawa Pracownika | Dyskusje na tematy związane z prawem »

  Na blogu znajdziesz w przystępny sposób przedstawione prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy. Wzory dokumentów do pobrania przydatne w pracy każdego kadrowego. Przykłady wyliczenia ekwiwalentu za urlop, wynagrodzenia za przepracowaną część miesiąca. Wnioski o urlop wychowawczy, ojcowski, macierzyński, urlop bezpłatny. Przykłady egzekucji z wynagrodzenia, kwota wolna od potraceń egzekucyjnych, wymiar przysługującego urlopu wypoczynkowego. Zasiłek chorobowy po ustaniu zatrudnienia. Ograniczenie podstawy wymiaru zasiłku chorobowego po ustaniu zatrudnienia, dni na poszukiwanie pracy w przypadku wypowiedzenia umowy przez pracodawcę. Rodzaje umów o pracę.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • LS Consulting Management kompleksowe usługi z zakresu obsługi prawnej »

  LS Consulting & Management świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, usługi doradztwa biznesowego oraz zajmuje się kompleksową obsługą prawną Podmiotów Medycznych.
  Usługi prawne świadczone przez LS Consulting & Management sp. z o.o. stanowią podstawowy przedmiot działalności firmy. LS Consulting & Management wykonuje due diligence prawne i due diligence finansowe projektów. Celem badania prawnego jest analiza prawnych aspektów działalności spółki (w tym istotnych umów), identyfikacja i eliminacja ryzyka prawnego, uzyskanie niezbędnych informacji do prawnej części np. prospektu emisyjnego i innych dokumentów oraz dostosowywanie stanu prawnego spółki pod kątem wymogów rynku kapitałowego. Due diligence finansowe jest procedurą zindywidualizowaną, dostosowywaną każdorazowo do rodzaju badanego podmiotu.
  Członkami naszego zespołu są adwokaci, radcowie prawni oraz doradcy podatkowi świadczący usługi w zakresie m. in. przygotowywania i negocjowania wszelkiego typu umów, reprezentacji w postępowaniach sądowych oraz usługi przejęć i fuzji podmiotów gospodarczych( mergers and acquisitions).
  Współpracując na przestrzeni lat z podmiotami leczniczymi, udało nam się wypracować model skutecznego rozwiązywania problemów jednostek medycznych, przychodów leczniczych, zakładów opieki zdrowotnej czy nawet szpitali.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Wyrażamy przekonanie, iż łączenie pomocy prawnej z doradztwem handlowym pozwala w największym stopniu zaspokoić potrzeby naszych Klientów, których oczekiwania niekiedy wybiegają poza ramy czysto prawne. Takie spojrzenie na przedstawiany problem pozwala zrealizować cele stawiane przez naszego Klienta.

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności, prawo cywilne, prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień. Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji. Doradzamy w takich sprawach jak: prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy, prawo nieruchomości i prawa budowlanego, prawo zamówień publicznych, karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek). Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe i arbitrażowe, prowadzimy szkolenia.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk, Kancelaria Adwokacka Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Bigoszewskiego jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą z siedzibą w Gdańsku, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, najrzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządu terytorialnego.

  Mottem Kancelarii są słynne słowa chińskiego filozofa Mencjusza, który stwierdził, że „Prawa nie działają same z siebie”. Dlatego też rozumiejąc potrzeby klientów, ich problemy oraz wątpliwości, naczelnym zadaniem, jakie stawia przed sobą Kancelaria, jest sprawić, aby owe prawa w każdym przypadku zadziałały z korzyścią dla klientów Kancelarii.

  Jeżeli więc zmagasz się z problemem prawnym lub planujesz podjąć odpowiednie działania w związku z doznanym wypadkiem komunikacyjnym bądź błędem medycznym i chciałbyś uzyskać z tego tytułu odszkodowanie bądź zadośćuczynienie, chciałbyś przeprowadzić rozwód lub sprawę o alimenty albo też zmagasz się z nieuczciwym lub nierzetelnym kontrahentem, czy zawiłą sprawą o spadek lub zachowek, nasza Kancelaria pozostaje w gotowości do pomocy, zarówno poprzez udzielenie porad prawnych czy przygotowanie pism, jak i w ramach pełnej reprezentacji prawnej na wszystkich etapach postępowania.

  Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych głównie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i jego okolic (Elbląg, Kościerzyna, Kartuzy, Wejherowo, Lębork, Słupsk), jednakże zawsze, gdy wymagają tego interesy reprezentowanych przez Kancelarię klientów, Kancelaria świadczy swoje usługi również w innych miastach na terenie całego kraju, w tym prowadzi obsługę prawną w języku angielskim.

  Co wyróżnia naszą Kancelarię od pozostałych? Otóż my robimy to, na czym bardzo dobrze się znamy i w czym mamy ogromne doświadczenie, a jeśli chodzi o sektor małych i średnich kancelarii na rynku gdańskim i trójmiejskim, to nasza przewaga polega na tym, że dzięki kilkuosobowemu zespołowi jesteśmy w stanie zająć się zleconą sprawą w przystępnych terminach, a kiedy wymaga tego konkretna sprawa – niezwłocznie. Szybkie działanie Kancelarii pozwala nie tylko na podejmowanie właściwych decyzji w wymaganych przepisami terminach, lecz również, a może przede wszystkim, daje często szansę na znaczne ograniczenie związanych ze sprawą kosztów.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław Kancelaria JMK »

  JMK Kancelaria Adwokacka świadczy bieżącą obsługę prawną dla podmiotów funkcjonujących na rynku dolnośląskim. Z uwagi na szeroki zakres doświadczenia zdobytego we współpracy z międzynarodową Kancelarią Prawną Baker&McKenzie Adwokat Justyna Michalak-Królicka reprezentuje Klientów krajowych i zagranicznych zarówno w sprawach spornych, jak i poprzez doradztwo na etapie zawierania transakcji handlowych.

  Adwokat Justyna Michalak-Królicka specjalizuje się w reprezentacji przed sądami oraz organami administracji zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Wieloletnie doświadczenie procesowe pozwala na profesjonalną pomoc prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.

  Oferta
  Arbitraż i procesy sądowe

  Prawo telekomunikacyjne
  Prawo energetyczne
  Prawo karne
  Prawo budowlane
  Prawo administracyjne
  Prawo rodzinne - rozwody i opieka nad dziećmi
  Prawo pracy - mobbing
  Prawo medyczne
  Prawo lotnicze - postępowania reklamacyjne i odszkodowawcze
  Skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka
  Obsługa prawna w języku angielskim

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny w Chełmie »

  Jak napisać pozew o rozwód i czy warto wnioskować o uznanie winy obojga małżonków. Co w uzasadnieniu napisać, Poradę prawna w Chełmie jeżeli już nastąpił trwały i zupełny rozpad związku. Radca Prawny w Chełmie pomoże opisać, ze żona mieszka za granica i nie wyraziła preferencje naprawy związku, mimo, ze to ona przyczyniła się do rozpadu związku w ogromnym stopniu. Warto korzystać z pomocy prawnej w Chełmie zastanawiasz się jak opisać, ze strony związku już nie są samodzielne. Radca Prawny podpowie istotne zagadnienia jakie powinien zawierać pozew kluczowe wiadomości tj. ze zona pracuje i jak dużo zarabia, opisać jak wygląda sytuacji rozwodowa. Radca prawny w Chełmie udzieli porady w sprawie aby zaznaczyć, ze nie ma małoletnich dzieci, w których dobro mógłby godzić rozwód. Wniosek rozwodowy zawiera takie informacje też ze zona jest osoba zdrowa, być możne prowadząca podwójne życie. Pomoc prawna w napisaniu wniosku rozwodowego. W pozwie zaznaczyć powinno się, ze brak rozwodu w związku z powyższym godzi w zasadę współżycia społecznego. Rozwód prawnik Chełm
  Warto poprosić Radcę prawnego o pomoc w wystąpienie o rozwód po dwóch latach nie udanego małżeństwa, Pozew rozwodowy Chełm uwzględnia informację że syn urodził się przed zwarciem związku małżeńskiego. Decyzja o rozwodzie to decyzja jaką podejmuje się w obydwoje po rozmowie doszliśmy do tego wniosku. Prawnik w Chełmie pisze wniosek o rozwód. Składany wniosek w sądzie orzeka kto że otrzymałem odpowiedź pozwanej że to ja jestem winny że mam kochankę i że znęcałem się nad nią. Takie argumenty zawsze są polecane jako slogany prawne. Prawnik Chełm zawrze dane dotyczące czy była interwencja policji, i czy to jedna czy więcej takich spotkań było i czy na tym się skończyło spotkanie - pozwana zawsze wymaga ażeby zrobiła obdukcje. Od ego dnia zamieszkała z nami moja siostra, a gdy siostra wyjechała na wakacje ja wyprowadziłem się do siostry i tam spałem. w tym okresie pozwana wyprowadziła się do znajomego. Zasadnicze informacje poradę prawna jest wymagana żeby śpiesznie zakończyć sprawę Nie założyła mi sprawy bo wszakże nie było podstawy, reprezentowanie w sądzie w Chełmie kobiety. Dlaczego ktoś taki wykorzystuje państwowe pieniądze i śmieje się nam w twarz. Adwokat w Chełmie jest wymagany ponieważ niestety po pierwszej wizycie w sądzie zostałem posądzony o jakieś obelgi że tak podobno słyszał redaktor dzienniki - nic takiego nie miało miejsca. Prócz tego preferuje podjąć pracę w moim mieście i żebym wyniósł się z mojego mieszkania (nabyłem przed ślubem - lokatorskie, jest zameldowana na pobyt czasowy tj. do października).
   
   

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk – Wrocław, Twardogóra »

  Kancelaria (z siedzibą we Wrocławiu i Twardogórze) specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, gospodarczym, rodzinnym i spadkowym a także w prawie prasowym, pracy, medycznym. Kancelaria zajmuje się sprawami o rozwód, separacje, alimenty, podział majątku, prowadzi obronę w sprawach karnych, prowadzi stałą obsługę firm, sporządza opinie prawne i projekty umów. Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną pomoc przy dochodzeniu odszkodowania za skutki wypadku drogowego, wypadku w pracy, błędów w sztuce lekarskiej. Dochodzi również renty i zadośćuczynienia za doznane krzywdy, odszkodowania za niesłuszne tymczasowe aresztowanie, za wywłaszczenie nieruchomości, zdarzenia losowe. [url=http://odszkodowanie-adwokat-wroclaw.blogspot.com/[/url].

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa Kancelaria Dębscy »

  Serwis jest wizytówką Kancelarii Adwokackiej Dębscy, mieszczącej się w Warszawie. Przedstawia portfel usług spółki, której przedstawicielami są Monika i Maciej Dębscy. Przedsiębiorstwo świadczy usługi pomocy osobom prywatnym oraz firmom. Oferuje wsparcie przy czynnościach prawa cywilnego, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych. Gwarantuje obsługę prawną przydatną w tworzeniu oraz utrzymywaniu firmy. Ma doświadczenie również w sprawach związanych z rynkiem nieruchomości. Radcy prawni Dębscy to stuprocentowi specjaliści, dla których prawo jest rzeczą najważniejszą. Ich znajomość polskiego prawa oraz doświadczenie w sprawach sądowych pozwala na szybkie rozwiązanie problemów.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: