Dom i ogród Kategoria: Dom i ogród

Tutaj wstaw opis kategorii Dom

Dom i ogród - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • kominki, remonty, instalacje elektryczne, wykończenia, szpachlowanie, malowanie, Warszawa, Gdańsk »


  Świadczymy usługi w zakresie budowy kominków i nie tylko. Projektujemy i wykonujemy kominki oraz instalacje ciepłego powietrza według indywidualnych potrzeb i upodobań klienta, m.innymi kominki z paleniskiem otwartym oraz wkładem grzewczym z rozprowadzeniem ciepłego powietrza,wpuszczanie dodatkowo wsadów do komina oraz montaż portali. Również oferujemy szeroki zakres usług remontowo-budowlanych.
  - remonty
  - Instalacje elektryczne, naprawy, modernizacje
  - Malowanie, szpachlowanie
  - Sufity podwieszane, gzymsy
  - Układanie piaskowca i cegły klinkierowej
  - Naprawa i czyszczenie nagrobków
  - Klimatyzacje, wentylacje
  - Oraz prace typu "Złota Rączka"
  Dysponujemy bogatym zapleczem katalogowym i realizujemy zamówienia na terenie Warszawy i Trójmiasta.

  Data dodania: 09 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • abartremonty.pl – aranżacje wnętrz nadzory i remonty mieszkań »

  Wizytówka poznańskiej firmy remontowej Wojciech Gośliński to tylko sucha informacja o działalności tego renomowanego wykonawcy, nie oddaje tego co naprawdę oferuje swojej klienteli ta firma remontowa, bo trudno opisać jak wygląda dbanie o klienta, szacunek dla jego czasu, pieniędzy, oddanie sprawie, sympatyczna i na najwyższym poziomie komunikacja, to podstawy profesjonalnego funkcjonowania poparte najwyższą jakością wykonawstwa, dwudziestoletnią praktyką, zaangażowaniem czy po prostu etosem pracy. Usługi remontowe i generalne remonty mieszkań w Poznaniu aby były wykonywane należycie muszą nawiązywać do tradycji porządnej rzemieślniczej roboty, firma remontowa i jej działalność to nie tylko biznes, musi zawierać pierwiastek pasji, tylko to gwarantuje odniesienie sukcesu w swojej branży, a ten konkretnie usługodawca wie na czym polegają profesjonalne w pełnym tego słowa znaczeniu wykończenia wnętrz i uczciwa, partnerska obsługa klienta.

  Data dodania: 06 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geometrum usługi geodezyjne Piotr Jandy »

  Każdy proces inwestycyjny poprzedzony musi być sporządzeniem odpowiednich pomiarów, map do celów inwestycyjnych, podziałów nieruchomości, wytyczeń obrysów w terenie. Do czynności tych zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem niezbędne jest zatrudnienie profesjonalnej firmy geodezyjnej lub geodety z uprawnieniami. Geometrum Piotr Jandy to taka właśnie firma, świadcząca usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Firma zatrudnia geodetów legitymujących się stosownymi uprawnieniami, potwierdzonymi egzaminami państwowymi. Oprócz profesjonalizmu, firma oferuje także krótkie terminy realizacji i niskie ceny usług geodezyjnych.
  Wśród zakresu prac firma wykonuje:

  - mapy do celów projektowych,
  - mapy do celów prawnych (zasiedzenie gruntu, ustalenie służebności gruntowych),
  - mapy powykonawcze (inwentaryzacja),
  - inwentaryzacja powykonawcza budynku (do odbioru budynku w nadzorze budowlanym),
  - inwentaryzacja powykonawcza obiektów budowlanych (drogi, parkingi, chodniki, itp.),
  - inwentaryzacja sieci/przyłączy uzbrojenia terenu (wodne, kanalizacyjne, gazowe, telekomunikacyjne, energetyczne, oświetlenia itp.),
  - inwentaryzacja zagospodarowania działki,
  - mapy dla planowania i zagospodarowania przestrzennego,
  - mapy nieaktualizowane,
  - wytyczenie budynku,
  - wytyczenie obiektów budowlanych (drogi, parkingi, chodniki, itp.),
  - wytyczenie sieci/przyłączy uzbrojenia terenu (wodne, kanalizacyjne, gazowe, telekomunikacyjne, energetyczne, oświetlenia itp.),
  - wyznaczanie reperu roboczego (punkty wysokościowe),
  - wyznaczanie punktów głównych,
  - obliczenia objętości mas ziemnych,
  - niwelacje terenu,
  - pomiary kontrolne i powykonawcze,
  - rozgraniczenia nieruchomości,
  - ustalenie granic nieruchomości,
  - wznowienia znaków granicznych,
  - wyznaczenie punktów granicznych,
  - podziały nieruchomości (mapa z projektem podziału, stabilizacja punktów granicznych),
  - wykazy zmian gruntownych, wypisy i wyrysy,
  - badanie ksiąg wieczystych,
  - inna dokumentacja do celów prawny.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie tapicerki łódź »

  Zpraszam do korzystania z usług prania tapicerki, tapicerki samochodowej, dywanów i wykładzin.Posiadamy 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług co pozwala nam na zaoferowaniu państwu usługi na najwyższym poziomie.Pierzemy odkurzaczami i środkami piorącymi firmy KARCHER.Dojazd do klienta i wycena wykonanej usługi gratis na terenie Łodzi i w okolicach jej obrębu.Każda wycena może być uzgodniona telefonicznie.pierzemy .kanapy, fotele,pufu krzesła,materace,fotele w samochodach każdego rodzaju,podsufitki,podłogi,foteliki dziecięce,wózki dziecięce itp.Więcej informacji na naszej stronie internetowej na której można dowiedzieć się więcej na temat usług.link text

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • - Wisan II to firany, tkaniny, zasłony, obrusy, bieżniki »

  WISAN II jest największą firmą w obszarze zachodniopomorskim zajmującą się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz dystrybucją wszelkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i akcesoriów związanych z miękkim wystrojem wnętrz.

  Wieloletnie doświadczenie nabyte przy realizacji indywidualnych i biznesowych zamówień pozwalana na profesjonalne doradztwo i świadczenie pełnego zakresu usług związanych z dekoracją okien w mieszkaniach i domach, w siedzibach firm i budynkach użytku publicznego, w hotelach i pensjonatach.

  Nasi dekoratorzy są zawsze gotowi spełniać życzenia naszych klientów i tak zaprojektowaćwystrój okna by był jedyny i niepowtarzalny, charakterystyczny dla każdego wnętrza i podkreślał osobowość klientów.

  Aranżacje okien są realizowane kompleksowo: dokonujemy wymiarów i doradzamy przy wyborze tkanin, karniszy, mechanizmów rolet i wszelkich dodatków. Proponujemy projekt aranżacji, zapewniamy szycie, prasowanie i wieszanie dekoracji oraz montaż wybranych akcesoriów.

  Zrealizujemy każde zamówienie. Pragnienia i marzenia klientów to nasz priorytet. Przedstawiamy bogatą ofertę nowoczesnych zasłon i firan, lambrekinów, narzut, poduszek dekoracyjnych, sukienek na krzesłaoraz wiele rodzajów rolet i żaluzji. Każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie jest dla nas wyzwaniem.

  Prowadzimy sprzedaż wszelkiego rodzaju karniszy wraz ze specjalistycznymi karniszami giętymi, według indywidualnych wymiarów i potrzeb klienta.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windy schodowe i platformy dla niepełnosprawnych, krzesłka schodowe »

  Windy-schodowe powstały z myślą o osobach, które we współczesnym świecie zasługują na odpowiednie dopasowanie infrastruktury do ich potrzeb lokomocji. Wyspecjalizowaliśmy sie w produkcji oraz serwisie sprzętu, który ma za zadanie likwidować napotkane bariery architektoniczne, zarówno w nowo powstających budynkach nie tylko mieszkalnych, ale i publicznych, a także modernizacji obiektów pod katem dostosowania ich do osób ze szczególnymi potrzebami. Wśród nich znalazły się windy do domu, przeznaczone do montażu zewnętrznego- windy kabinowe lub platformy, a także krzesełka schodowe lub uniwersalne schodołazy, które nie wymagają żadnej instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy Klient może liczyć na fachową pomoc zarówno na etapie projektowania instalacji, jak i przy samych wyborze alternatywy. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Artroll Bielsko-Biała »

  Chcesz zamontować markizę? Moskitierę lub bramę garażową? Jeśli potrzebujesz dobrej firmy z długoletnim doświadczeniem, sprawdź firmę Artroll. Jesteśmy z Bielska-Białej ale prowadzimy montaż we wszystkich miastach na śląsku. Oferujemy też bezpośrednią dystrybucję technik okiennych i osłonowych. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się, jak korzystne są ceny. Oferujemy duży wybór, profesjonalne usługi i dojazd do klienta. Wstępna wizyta gratis! Zarezerwuj ją przez formularz na stronie, telefonicznie bądź odwiedź nas osobiście. Zapraszamy! Zamów pomiar żaluzji lub pergoli i ciesz się pierwszorzędną jakością. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą. Sprawdź dokładnie asortyment i zobacz, jak niskie mamy ceny

  Data dodania: 30 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szafka nocna biały połysk »

  Przedstawiamy szafki i stoliki nocne wyprodukowane przez renomowanych producentów. Zostały one wykonane z solidnych materiałów takich jak drewno, metal lub płyta meblowa wiórowa. Znajdziecie Państwo u nas bogatą ofertę szafek nocnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Szafka nocna to element do sypialni, który jest bardzo istotny, gdyż bez niego sypialnia nie jest w pełni funkcjonalna. Musi być miejsce w sypialni, gdzie można położyć takie rzeczy jak telefon komórkowy, ulubioną książkę lub okulary. Szafki nocne zazwyczaj posiadają szuflady w przeciwieństwie do stolików nocnych, które często posiadają maksymalnie jedną szufladę albo w ogóle. Zapraszamy do obejrzenia.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny zielone - aranżacja i opieka nad roślinami w biurze Artanis »

  Po wnikliwym wysłuchaniu wszystkich potrzeb i marzeń oraz skonfrontowaniu ich z możliwościami finansowymi inwestorów, proponujemy optymalną i kompleksową aranżację roślin doniczkowych: stojących, wiszących, wystopniowanych lub skomponowanych w pionie jako tzw. ogrody wertykalne, czyli ściany soczystej zieleni. Stawiamy czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często ekonomicznym nakładom, szczególnie osób prywatnych.W ramach usługi wykonujemy aranżacje: zieleni w biurowcach i wokół nich krzewów, drzew i trawy w parkach balkonów, tarasów, ogrodów zieleni w ogródkach pubowych/restauracjach ogrodów wertykalnych (ścianki zieleni) zieleni w oranżeriach ogrodów zimowych zieleni wokół fontann/oczek wodnych zielonych dachów terenów zieleni miejskiej inne (np. dobór roślin na patio przy basenie)

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • superkominek.com.pl - kominki, akcesoria, sklep internetowy »

  Sklep internetowy z superkominek.com.plproponuję nowoczesne kominki powietrzne i wodne. Posiadamy w ofercie także: piece wolnostojące, izolacje do obudowy kominka, płyty krzemianowo- wapienne, wełnę mineralną, turbiny kominkowe, oraz cały zestaw akcesoriów do dystrybucji gorącego powietrza z kominka. Nasz zespół podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia jak i reszty asortymentu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny z kominkami i zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 9 do godziny 18. Wysyłamy zamówiony asortyment kurierem dpd w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zapraszamy

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Materace ortopedyczne - materace ortopedyczne »

  Sofy M&K foam zostają tworzone w oparciu o dwie podstawowe zasady. Po pierwsze mają zapewniać wygodę i prozdrowotny komfort wypoczynku, po drugie natomiast wpisywać się w Państwa indywidualne upodobania. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal pozwala nam tym samym tworzyć meble, które z łatwością odnajdą swe miejsce w każdym wnętrzu. W bogatej kolekcji powinni Państwo zwrócić uwagę na sofę Sphinx w obiciu. Oparta na sprężynach bonellowych równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej dwuosobowej powierzchni, jednocześnie stanowiąc stabilne wsparcie dla kręgosłupa. Łatwe rozkładanie oraz pojemnik na pościel to dodatkowe atuty. Rozumiejąc, że posiadają Państwo zróżnicowane upodobania proponujemy samodzielny wybór kolorystyki z dostępnych grup materiałowych. Wymiary produktu to: szerokość 228 cm, wysokość oparcia 95 cm, głębokość 93 cm, powierzchnia spania po rozłożeniu 110x187 cm. Materace Tempur

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • DeTapety - Niemiecka jakość - Polska cena »

  DeTapety - Gwarancja najlepszej jakości na polskim rynku. Sprowadzamy tapety papierowe oraz flizelinowe wprost z fabryk na terenie Niemiec. Kreujemy się mottem: quot;Niemiecka jakość, Polska cenaquot;. W swojej kolekcji posiadamy ponad 250 wzorów tapet, które świetnie nadają się do pokojów dziennych, kuchni a także i biur. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec. Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych klientów jak i do sklepów i sieci sprzedażowych zajmujących się wystrojem wnętrz i wykończeniówkąDeTapety - Gwarancja najlepszej jakości na polskim rynku. Sprowadzamy tapety papierowe oraz flizelinowe wprost z fabryk na terenie Niemiec. Kreujemy się mottem: quot;Niemiecka jakość, Polska cenaquot;. W swojej kolekcji posiadamy ponad 250 wzorów tapet, które świetnie nadają się do pokojów dziennych, kuchni a także i biur. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec. Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych klientów jak i do sklepów i sieci sprzedażowych zajmujących się wystrojem wnętrz i wykończeniówką

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Producent mebli. Internetowy sklep meblowy. Meble Radomsko, meble dębowe, meble stylowe »

  Szukasz nietuzinkowych mebli do jadalni? Na stronie plmeble.com można zamówić całe komplety mebli jak i pojedyncze. Przykładowe kolekcje jakie znajdziesz w ofercie firmy to: Havana, Diamond, Wood. W sklepie można się zaopatrzyć w zestawy mebli wypoczynkowych. Na stronie sprzedawane są krzesła z szerokim wyborem wzorów tapicerki. Meble dębowe jakie wytwarza firma charakteryzują się solidnością - takie meble z pewnością będą służyć przez lata. Komody, łóżka, toaletki, lustra, dodatki meblowe, biblioteczki - to wszystko i wiele innych można znaleźć na plmeble.com. Firma działa głównie na terenie Radomska, ale produkty są transportowane na cały kraj. Meble stylowe, klasyczne, nowoczesne, dziecięce - takie meble oferuje producent PLMEBLE.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie węglowe, piece kuchenne »

  Grzanie lokali mieszkalnych to jest bardzo ważna sprawa w naszym krajowym klimacie, ponieważ klimat zimowymi dniami temperaturą nas nie rozkaprysza. Wybranie odpowiedniego urządzenia grzewczego wpływa na funkcjonalność jak też roczne koszty dogrzewania swego lokalu. Każde z urządzeń grzewczych zasilane jest różnym paliwem, dostępne są drogie jak również niedrogie paliwa, wymagające bardziej wytężonych wysiłków pracy lub mniejszych. W ofercie handlowej sklepu dostrzeżesz dobre jakościowo urządzenia na paliwa stałe, ale posiadamy w sprzedaży również inne. Gwarantujemy, że pośród naszej bogatej oferty urządzeń grzejących wynajdziesz takie, które odpowie na Twoje oczekiwania. Na wypadek Twoich wątpliwości oferujemy kontakt z specjalistą, jaki jest uchwytny od 10.00 do 18 w poniedziałki-piątki. Zamówione na e-piecykach urządzenia grzewcze transportujemy na obszarze kraju bezpłatnie, kurierem na adres zapisany w zamówieniu.

  Głównym produktem internetowego sklepu są kuchenne piece węglowe jak również kaflowe trzony kuchenne. Niektóre kuchnie przyłączyć można dzięki wymiennikowi wodnemu do centralnego ogrzewania albo boilera. Sprzedajemy przenośne kuchnie kaflowe, jakie oszołamiają swym niezwykłym, wysokiej klasy wyglądem oraz dostarczaniem zgodnego z naturą, zdrowego dla nas promieniowania cieplnego. Niemało kuchni doposażonych jest w piekarnik pozwalający na pieczenie doskonałych tradycyjnych placków lub pieczywa jak również płytę grzewczą do kucharzenia jedzenia. W uzależnieniu od gustu - możesz u nas zamówić kuchnię nowoczesną lub rustykalną.

  Poróżnione wymiarami piecyki kominkowe (także z wymiennikiem wodnym) również są dostępne na liście produktów naszego sklepu. Radząc się nam, możesz dostać radę czy ma to być urządzenie odlewane z żeliwa, wykonane ze stali albo obudowane kaflami. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje urządzeń grzewczych i na różne rodzaje paliwa: drewno, opalane węglem lub oba rodzaje. Każde urządzenie grzewcze posiada określoną moc wyrażoną w [kW], ważne jest, żeby była dobrze dobrana. Specjalista techniczny z naszego sklepu internetowego naprowadzi jakiej mocy urządzenie będzie Ci potrzebne!

  Dla pasjonatów zwykłych kominków, w których wkład zamontowany jest w obudowie, mamy w ofercie wkłady kominkowe możliwe do podłączenia z powietrznymi systemami grzewczymi, a także wkłady kominkowe wyposażone w wymiennik wodny do wmontowania do centralnego ogrzewania.

  Klienci mieszkający w kawalerkach jak również innych miejscach gdzie nie ma dojścia do kanału kominowego - mają możliwość skorzystać z naszej oferty kominków napędzanych elektrycznie. Są to znakomite urządzenia reprodukujące prawdziwe płomyki a także emitujące ciepło. Funkcję grzania można włączyć a także wyłączyć zależnie od swoich upodobań albo pogody. Jest opcja by na przykład używać swój kominek na prąd z deaktywowaną możliwością dogrzewania także w klimatyzowanym mieszkaniu na dodatek w środku lata. Niemniej jednak w chłodne, jesienne okresy - wystarczy tylko aktywować funkcję grzania po czym napawać się dogrzanym lokalem.

  Do każdego z urządzeń grzewczych w naszej ofercie oferujemy opcję zamówienia rur przyłączeniowych, dzięki temu zakupy urządzeń do ogrzewania swego domu możesz w całości wykonać w naszym sklepie.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budowlane Włocławek »

  Mgr. Inż. Grzegorz Maćkowiak – twój kierownik budowy. Najszersza oferta usług budowlanych i najwyższa jakość wykonywanych usług w zakresie budownictwa.

  Najlepsze projekty budowlane, tworzone zgodnie z najlepszą architektoniczną wiedzą – to gwarantuje Mgr. Inż. Grzegorz Maćkowiak – twój kierownik budowy.

  Kierownik budowy, inspektor nadzoru budowlanego, projektant, kosztorysant – na takich stanowiskach najlepiej sprawdzi się Mgr. Inż. Grzegorz Maćkowiak.

  Mgr. Inż. Grzegorz Maćkowiak – twój kierownik budowy – szybka ale i solidna praca, lata doświadczenia i praktyki, każde zadanie wykonane na 100 procent.

  Mgr. Inż. Grzegorz Maćkowiak – twój kierownik budowy. Najszersza oferta usług budowlanych i najwyższa jakość wykonywanych usług w zakresie budownictwa.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom i ogród

Dom i ogród - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: