Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biżuteria srebrna, bielizna-na każdą okazję »

  Sklep internetowy z biżuterią srebrną, bielizną damską i męską,prowadzimy sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski i Uni Europejskiej. W ofercie sklepu najlepsze firmy, produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.Spoglądamy na świat wieloma szeroko otwartymi oczami po przez pryzmat mody,trendy,nowoczesności,tradycij,kultury,odzwielćiedleniem naszej pracy jest nasz asoryment biżuterii i bielizny starannie wybieranej spośród wielu wiodących firm na rynku.Ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów.W sklepie ponad 3500 modeli biżuteri i ponad 1500 modeli bielizny oraz szczegółowe tabele rozmiarowe oraz porady dotyczące naszych artykółów.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.www.danmani-e24.pl

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty Maine Coon »

  Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)Wrocławska hodowla kotów Maine Coon oferuje cudowne kocięta po ogromnym kocurze :) Hodowla Joe Black*PL z dużym doświadczeniem oferuje też pomoc w zakresie hodowli i zdrowia kotów :)asgardcoon.com

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pożyczka w SKOK »

  Pożyczka to czynność polegająca na pożyczeniu przez osobę fizyczną lub prawną środków pieniężnych lub rzeczowych na czas oznaczony lub nieoznaczony przez wyspecjalizowaną firmę – instytucję pożyczkową. Kwestie pożyczek reguluje art. 720 Kodeksu Cywilnego, a w przypadku osób – konsumentów – Ustawa o kredycie konsumenckim.
  Jeszcze do niedawna wyłączność na udzielanie pożyczek miały banki. W chwili obecnej pożyczki udzielać mogą także Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe popularnie zwana SKOK-ami a także różnego rodzaju firmy pożyczkowe, pod warunkiem że pożyczki udzielają ze środków własnych. Koszty udzielania pożyczek przez banki, SKOK-i i firmy pożyczkowe są bardzo różne i przekładają się na koszt pożyczonego pieniądza. Najdrożej pożyczają pieniądze firmy pożyczkowe, z uwagi na duże koszty windykacji i bardzo duże prawdopodobieństwo utraty pożyczonych środków. Na drugim miejscu znajdują się banki, które mają bankowy fundusz gwarancyjny jako instrument windykacyjny, dość szybko egzekwują niespłacone kwoty. Jednak posiadają dość duże koszty działalności ogólnej związane m.in. z prestiżem i drogimi akcjami reklamowymi. Najtańsze są SKOK-i, które podobnie jak banki posiadają bankowy fundusz gwarancyjny. Ich działalność jest natomiast znacznie tańsza i nie nastawiona na osiąganie zysku, lecz na zaspokajanie potrzeb członków Spółdzielni – pożyczkobiorców.
  SKOK-ów jest w chwili obecnej ok. 50 i każdy z nich jest niezależną Spółdzielnią. Godne polecenia są zwłaszcza średnie pod względem wielkości SKOK-i, jak SKOK NIKE czy SKOK Lubuska. Posiadają one pełną ofertę usług a jednocześnie docierają do dużej liczby odbiorców.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Kupno swojego mieszkania jest trudnym zadaniem. Nasz portal stara się wyjaśnić wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu hipotecznego, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o klientów staramy się zopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów hipotecznych i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki, który znajduje się na portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący wniosek online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Ustka »

  Polecamy wczasowiczom ciekawą witrynę turystyczną zawierającą informacje o miejscowościach nadmorskich gminy usteckiej leżących przy atrakcyjnych szerokich plażach. Zamieszczone w niej wiadomości mogą przydać się nie tylko plażowiczom, ale również osobom planującym służbową delegację czy pobyt w ośrodkach sanatoryjnych. Internauta odwiedzający naszą stronę dowie się o istnieniu malowniczych szlaków turystycznych doskonale nadających się na rowerowe albo piesze wycieczki, pozna walory przyrodnicze pobliskich rezerwatów przyrody oraz sąsiadującego z gminą Słowińskiego Parku Narodowego. Przekazujemy także informacje z zakresu usług usteckich sanatoriów oraz obiektów noclegowych czynnych cało rocznie i tylko w sezonie letnim. Spis obiektów prezentowanych w naszej bazie jest zamieszczony w dziale noclegi Ustka; wśród różnych ogłoszeń pokoje oferowane są turystom w licznych prywatnych willach, w mieszkaniach własnościowych, w położonych tuż przy brzegu morza pensjonatach i ośrodkach wczasowych. W zestawie ofert na letnie wakacje są również propozycje wynajmu letniskowych domków w Ustce oraz w gminnych wioskach Orzechowo, Poddąbie i Rowy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porcelana Lubiana porcelana Krzysztof »

  W każdej kuchni są potrzebne róznorodne akcesoria kuchenne jak: porcelana jako serwisy obiadowe i obiadowo-kawowe garnki żeliwne rondle i patelnie żeliwne. Znajdziesz to wszystko w naszym sklepie internetowym kuchniasklep.pl . Podstawową część naszej oferty stanowi polska porcelana Krzysztof Karolina i Lubiana. Porcelana Krzysztof ze starej fabryki porcelany to atrakcyjne wzorniczo modele: Fryderyka Timon Hiruni Ecru Daphne Eureka chętnie kupowane przez naszych Klientów. Można je kupić jako serwis obiadowy lub obiadowo-kawowy a także na sztuki.
  Posiadamy bogatą ofertę sztućców i innych artykułów nadających się na prezenty dla Twoich Bliskich i Znajomych. Odwiedź nasz sklep - tutaj znajdziesz coś dla siebie, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abonament monet »

  Kolekcjonowanie monet jest dość żmudnym zajęciem i często dość pracowitym. Poszukiwania brakującej do kolekcji monety mogą kosztować nas sporo czasu i wysiłku i mogą być trudne. Jest to oczywiście przyjemne, ale przyjemniejsze jest cieszenie się z kompletnej kolekcji. Dlatego też na całym świecie powstają firmy numizmatyczne oferujące kolekcjonerom ułatwiony dostęp do monet poszczególnych krajów czy producentów. Takie usługi nazywa się abonamentami monet kolekcjonerskich. Zazwyczaj po wniesieniu niewielkiej opłaty firma zapewnia stały dostęp do monet w cenach emisyjnych.Multi-monety SA jest jedną większych firm działających na rynku numizmatycznym. W swojej ofercie, oprócz numizmatów i akcesoriów numizmatycznych posiada także usługi abonamentu monet kolekcjonerskich. Firma dysponuje abonamentem monet Narodowego Banku Polskiego, pomimo nieistnienia na rynku gwarancji sprzedaży monet przez NBP. Proponowany abonament jest najtańszy i najbardziej przyjazny dla kolekcjonera, tzn. wysyłka monet odbywa się po najniższych cenach z częstotliwością dopasowaną do potrzeb klienta. Ponadto istnieje, dzięki współpracy z partnerem handlowym - Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową "Nike" możliwość odbioru osobistego monet. Na terenie całego kraju działa 25 oddziałów SKOK "Nike".Wszelkie powyższe cechy sprawiają, iż produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Nauki Jazdy Polskiego Związku Motorowego »

  Dlaczego Szkoła Nauki Jazdy PZM
  bardzo wysoka zdawalność zarówno egzaminu teoretycznego jak i praktycznego
  ponad 70 procent naszych kursantów trafiło do nas z polecenia
  kurs odbywa się samochodami identycznymi jak na egzaminie
  szkolenie z pierwszej pomocy- zajęcia prowadzi Ratownik Medyczny
  badania lekarskie na miejscu
  możliwość jazd z instruktorem posiadającym ukończony kurs dla EGZAMINATORA
  uczymy na placu manewrowym z pełnowymiarowymi łukami oraz wzniesieniem (górka)
  jeździmy po placu egzaminacyjnym WORD
  instruktor na egzaminie państwowym - po kursie istnieje możliwość bezpłatnej obecności instruktora prowadzącego podczas egzaminu państwowego
  indywidualne podejście do każdego kursanta
  dopasowujemy godziny jazd do Twoich codziennych zajęć (jeździmy 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-22:00)
  należność można rozłożyć na dogodne raty 0%
  jeździmy po wszystkich trasach egzaminacyjnych

  O Szkole jazdy PZM
  Jesteśmy szkołą jazdy, która oferuje kursantom przyjazny i dostosowany do  indywidualnych potrzeb system szkolenia.  
  Przygotujemy Was do pewnej i bezpiecznej jazdy samochodem. Instruktorzy w naszej szkole jazdy posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i duże pokłady cierpliwości.
   
  W sposób bezstresowy i w atmosferze współpracy przygotujemy Was do świadomego i bezpiecznego poruszania się po drogach, a także do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Doceniamy zaufanie jakim nas obdarzacie korzystając z naszych usług dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższy poziom szkoleń. Po prostu zależy nam na Twoim sukcesie!
   
  Zapisz się na kurs prawa jazdy w prosty i wygodny sposób. Wystarczy kliknąć i wypełnić formularz 
  "Zapisz się on-line" który znajdziesz na naszej stronie

  ZAPRASZAMY
  Szkoła Nauki Jazdy PZM
  SeoKataLoger

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego online »

  Nauka angielskiego online przez internet. Międzynarodowa szkoła oferująca lekcje przez Skype. 14-letnie doświadczenie w nauczaniu w Polsce i zagranicą. Bardzo przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich do podjęcia nauki w naszej internetowej szkole angielskiego. Setki zadowolonych klientów to niewątpliwie jeden z powodów aby przekonać się samodzielnie o skuteczności naszej metody. Zanim dołączysz do grona naszych studentów oferujemy Ci bezpłatny test językowy określający Twój poziom zaawansowania. Zapraszamy już dziś. Przyłącz się do najdogodniejszej formy nauki języka obcego z jaką miałeś do czynienia jak dotąd. Spróbuj sam.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • WSDJ Studio - WARSZTATY DJ | DJ STUDIO | WIDEO | STREAMING | BOOKING DJ »

  WSDJ Studio to innowacyjny projekt dla osób, których pasją jest kultura klubowa oraz sztuka DJ-ska. Stworzyliśmy w pełni wyposażone studio DJ-skie dla profesjonalistów oraz osób chcących zostać DJ-em. Chcemy swoją pasję dzielić z innymi, którzy pragną odkryć w sobie nowe możliwości.
  WSDJ Studio to kameralne, klimatyzowane studio DJ-skie. Znajduje się w samym sercu Warszawy w okolicy Pałacu Kultury i Nauki (50m od metra Świętokrzyska, 500m Dworca Centralnego).
  Dajemy możliwość poznania sztuki DJ-skiej na profesjonalnym sprzęcie firmy Pioneer. Naszym głównym atutem jest indywidualny tok nauczania oraz możliwość nagrania Full HD i streaming on-line wideo prezentowanych setów muzycznych. Z najlepszymi absolwentami naszej szkoły nawiązujemy stałą współpracę. Mamy nadzieję, że pomożemy komuś odnaleźć w sobie prawdziwą pasję do muzyki.
  Oprócz szkoleń i warsztatów przeprowadzamy relacje wideo z wydarzeń artystycznych oraz nagrywamy recenzje najnowszego sprzętu i rozwiązań technicznych związanych z rynkiem muzycznym. Zajmujemy się również bookingiem DJ, organizacją imprez muzycznych i klubowych.
  Kursy i warsztaty w WSDJ Studio prowadzone są indywidualnie, co daje 100% skuteczności i gwarancji nabycia umiejętności grania na konsolecie. Współpracujemy z flagowym dystrybutorem sprzętu Pioneer w Polsce, firmą AV Partner, dzięki czemu mamy stały dostęp do najnowszego sprzętu Pioneer DJ. Sprzęt jakim dysponujemy to Pioneer DJM 900 NEXUS SRT oraz 2x CDJ 2000 NEXUS, który gwarantuje niesamowitą przyjemność podczas gry oraz pobudza wyobraźnię poprzez niemalże nieograniczone możliwości. Po zakończonych kursach dajemy możliwość wypożyczenia sprzętu do dalszych indywidualnych treningów oraz udostępniamy studio na próby.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Witam.
  Zdajemy sobie sprawę, iż napisanie dobrej i rzeczowej pracy naukowej nie jest proste.
  Niejednokrotnie wymaga to konsultacji ze specjalistami z danej dziedziny, którzy doskonale znają wybrane zagadnienia.
  Niestety w większości przypadków, znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie w stanie pomóc stanowi nie lada wyzwanie.
  Mnogość ofert i ogłoszeń rozproszonych po całym internecie z pewnością tego nie ułatwia.
  Wychodząc na przeciw tym i innym problemom, z którymi często borykają się przyszli inżynierowie,
  licencjaci czy magistrzy piszący swoje pierwsze prace naukowe, postanowiliśmy stworzyć serwis, skupiający wyselekcjonowane oferty pomocy w pisaniu prac.

  Dzięki serwisowi ogloszenia-pracedyplomowe.pl, wyszukanie interesujących ofert staje się szybkie, proste i wygodne.
  Każde ogłoszenie, umieszczane na ramach serwisu przechodzi proces weryfikacji,
  dzięki czemu nasza baza zawiera jedynie merytoryczne i konkretne oferty.
  Ponadto jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie naszych użytkowników,
  starając się, aby serwis był jak najbardziej dopasowany do ich potrzeb.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której możecie znaleźć gotowe wzory prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich czy dyplomowych. Ponadto posiadamy tutaj również pomoce naukowe typu kursy czy referaty a także ogłoszenia związane z udzielaniem korepetycji ( języki, nauki ścisłe, hobby itp).Odwiedź nas i sprawdź jakie to tanie i proste.Nie czekaj tylko tu i teraz możesz w łatwy sposób podnieść swój poziom wiedzy a także zaoszczędzić swój czas i pieniądze.Serdecznie zapraszamy :)

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona na temat pisania prac »

  Strona iPrace w szczególności zainteresuje osoby, które obecnie są na etapie edukacji - uczęszczają do szkoły bądź studiują. Blog został poświęcony tematyce szkolnictwa, w tym zagadnieniu pisania prac maturalnych, dyplomowych, zaliczeniowych, referatów oraz innych z którymi przychodzi się zmierzyć uczniom oraz studentom. Solidna dawka wiedzy w postaci rzetelnych informacji, oraz profesjonalna pomoc wykwalifikowanych osób w jednym miejscu. Nie wiesz jaki temat pracy dyplomowej wybrać lub jak przygotować jej plan? Masz pytanie związane z pracą lub potrzebujesz pomocy w jej napisaniu? Zapraszamy do odwiedzin strony - na niej znajdziesz to czego szukasz.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przyjaciel robot »

  Zajęcia z Robotyki dla dzieci to lepszy start! Zajęcia pozalekcyjne z robotyki to połączenie programowania, informatyki, matematyki oraz fizyki w praktyce. Celem zajęć jest zainteresowanie dzieci przedmiotami ścisłymi oraz pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją,a w przyszłości zawodem z perspektywami.Dzieci budują roboty ze specjalnej edycji klocków lego Mindstorms EV3( jest to najnowszy sprzęt przeznaczony do nauki). W dalszym etapie dzieci programują robota według wskazówek na laptopach.Dziecko w szkole spędza najwięcej czasu poza domem i czuje się bezpiecznie, dlatego zajęcia prowadzimy w szkole, aby dzieci mogły się czuć swobodnie i spędzać czas razem ze swoimi kolegami i koleżankami.

  Data dodania: 09 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • *Bukva* - nauka języka rosyjskiego z native speakerem! »

  *Bukva* oferuje kursy z języka rosyjskiego z native speakerem. Zajęcia obejmują wszystkie poziomy zaawansowania i różne profile (język ogólny, język biznesu, język naukowy, przygotowanie do egzaminów, konwersacje). Lekcje prowadzi wykwalifikowany lektor z Moskwy posiadający duże doświadczenie. Zajęcia są prowadzone w Warszawie na Gocławiu i Pradze Południe. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. Oferowane są również zdalne zajęcia przez Skype, oszczedzające czas i pieniądze. Ciekawa nauka i szybki rezultat są gwarantowane!
  Bukva oferuje szeroki wybór kursów. Dla tych, którzy chcą przełamać barierę językową oferowane są zajęcia ukierunkowane na rozbudowanie słownictwa i doskonalenie umiejętności wypowiadania się, tj. umiejętności niezbędnych do przełamania tzw. bariery językowej i swobodnego prowadzenia rozmowy w języku rosyjskim. Dla osób, którzy używają języka rosyjskiego w środowisku biznesowym oferowane są zajęcia zorientowane na naukę wyrażeń i zwrotów, charakterystycznych dla języka biznesu i korespondencji handlowej oraz wyrobienie umiejętności prowadzenia formalnych rozmów w języku rosyjskim.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Czytelnia online serwisu Wiedza Na Plus »

  Zapraszamy wszystkich miłośników książek do zapoznania się z wyszukiwarką internetową. Nie zajmujemy się sprzedażą książek, jedynie przeszukiwaniem ich w celu znalezienia interesującej publikacji. Jeśli użytkownik jest zainteresowany zakupem wybranej książki, Czytelnia udostępnia link do wydawnictwa. Wyszukiwarka książek przeszukuje między innymi spisy treści, zawartość darmowych rozdziałów, tytuły darmowych rozdziałów i oczywiście tytuły książek. Jedyny taki system dostępny w Polsce podczas publikacji Czytelni! – System jest autorskim pomysłem zaprojektowanym przez właściciela domeny. Czytelnia Internetowa działa na subdomenie Portalu Wiedza Na Plus. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej wyszukiwarki jak również do polubienia nas na facebooku, dzięki czemu będziecie dowiadywać się na bieżąco o naszych aktualizacjach.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracownika magazynowego »

  Wszystkich chętnych zainteresowanych odbyciem konkretnych, branżowych szkoleń, zapraszamy do zapoznania się z ofertą a także do kontaktu .Osobo myślącym o zatrudnieniu się jako pracownik magazynowy, przyda się z całą pewnością kurs na wózek widłowy, który zwiększy szansę znalezienia pracy a także większy wybór ofert, co przekłada się na lepsze zarobki. Prowadzimy także szkolenia elektryczne kończące się egzaminem, potwierdzającym kupienie nowej wiedzy i kwalifikacji. Szkolenia energetyczne dostosowane są do wymogów przepisowych oraz stawianych przez pracodawców, ich ukończenie daje zatem konkretny, wymierny dochód gotówki jak również przygotowuje do pełnienia określonych zadań w firmach jak również zakładach pracy.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • matematyka »

  Zadania.all4school.pl to strona internetowa ułatwiająca uczniom robienie zadania domowego. Na stronie każdy gimnazjalista znajdzie gotowe rozwiązania do przykładowych zadań. W chwili obecnej dostępne przedmioty do matematyki i biologia. Codziennie publikujemy następnych kilka zadań. Jeżeli macie jakieś sugestie zamieście je w komentarzach. Postaramy się na nie bardzo szybko odpowiedzieć. Zadania.all4school.pl to portal ułatwiający uczniom robienie zadania domowego. Na stronie każdy może zamieścić swoje zadania - zrobimy je najszybciej jak to możliwe. W chwili obecnej dostępne przedmioty do matematyki i biologia. Każdego dnia zamieszczamy następnych kilka zadań. Na Wasze sugestie czekamy w komentarzach. Postaramy się na nie bardzo szybko odpowiedzieć. Zadania.all4school.pl to portal ułatwiający gimnazjalistom odrabianie zadania domowego. Na stronie internetowej każdy gimnazjalista znajdzie gotowe rozwiązania do przykładowych zadań. W chwili obecnej dostępne przedmioty do matematyki i biologia. Codziennie publikujemy następnych kilka zadań. Na Wasze sugestie czekamy w komentarzach. Postaramy się na nie bardzo szybko odpowiedzieć.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: