Konsulting Biznesowy Kraków - A&J CONSULTICA Sp. z o.o. - Home

A&J CONSULTICA Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa gospodarczego oraz usług konsultingowych związanych z optymalizacją podatkową działalności gospodarczej i inwestycji oraz zakładaniem i obsługą zagranicznych spółek holdingowych off shore, funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych, fundacji i trustów, w szczególności w takich krajach jak Cypr, Luksemburg, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, itp.
Nasze usługi mają charakter kompleksowy i obejmują doradztwo zarówno na etapie tworzenia i wdrożenia struktury inwestycyjnej, jak również
w trakcie jej funkcjonowania lub restrukturyzacji. Adresatami naszych usług są przede wszystkim przedsiębiorcy polscy i zagraniczni zamierzający zoptymalizować koszty swojej działalności lub planowanej inwestycji. Rozwiązania optymalizacyjne oferowane przez nas z pewnością zainteresują zarówno właścicieli holdingów, inwestorów giełdowych, jak i przedsiębiorstwa rodzinne.

Szczegóły strony ajconsultica.com:

Podlinkuj stronę ajconsultica.com:

Konsulting Biznesowy Kraków - A&J CONSULTICA Sp. z o.o. - Home

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi księgowe Kraków »

  Swoja firma to nie tylko sfokusowanie się na oferowanych usługach ale zarówno na masie różnych dodatkowych zadań wynikających z materii prawnych. Takim pomocniczym obowiązkiem jest z pewnością prowadzenie rachunkowości. Jeśli nasza jednostka jest niewielka, potrafimy robić to samodzielnie po paru szkoleniach. Aczkolwiek o ile już przeskakujemy na całkowitą rachunkowość, wtedy rozpoczynają się schody.
  Zazwyczaj trzeba przejść na kompletną rachunkowość, gdzie bez wyedukowania księgowego nader łatwo popełnić błąd kosztujący nas wiele kasy. W takowych wypadkach bardzo dobrze sprawdza się wynajęcie biura księgowego, jakie zajmie się naszymi papierami. Tego typu posługi nie kosztują dużo, a efekty są nadzwyczaj dobre. Przeto wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • przezorny.net »

  Nawiązanie umowy na polisę OC jest obligatoryjne dla każdego właściciela pojazdu. Ubezpieczenie to strzeże Użytkownika przed ponoszeniem płatniczych efektów krzywd, doświadczonych przez różnych uczestników ruchu drogowego. Klient może uzyskać zniżki z tytułu wieku, stażu za kierownicą, bezszkodowej jazdy. Cena polisy będzie powiązana z kubaturą silnika samochodu, a również miejsca zamieszkania. Ubezpieczenie OC dla posiadaczy pojazdów zabezpiecza przed żądaniami ze strony poszkodowanych osób trzecich każdego, kto kieruje pojazdem w ciągu trwania polisy. Ta polisa zawiera wydarzenia, które miały miejsce na terenie Polski, państwa UE, a również Chorwacji, Islandii, Norwegii i Szwajcarii. Jeżeli Kierujący wyrusza na wakacje do któregoś z tych państw, nie ma w tym momencie obowiązku zawarcia osobnego ubezpieczenia OC. Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej są podzielone na dwie grupy. Do pierwszej z nich należą zabezpieczenia w zakresie obowiązkowym. Takim zabezpieczeniem obligatoryjnie objęci są mecenasi, radcy prawni, notariusze, rzecznicy patentowi, projektanci, rzeczoznawcy majątkowi, a także właściciele pojazdów za krzywdy, które pozostałyby wyrządzone w związku z ruchem samochodu. Do pozostałej grupy należą ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej o spontanicznym charakterze.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i spółek Zainwestujemy lub kupimy spółkę, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, spółki które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, prac albo posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przemienić sytuacje w spółce/spółce ) Spółka, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna tylko dla firm i firm . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Białystok »

  Pośrednictwo podatkowe obejmuje swoim zasięgiem znaczny obszar działalności gospodarczej. Konieczność skorzystania z usług doświadczonego pośrednika jest priorytetową kwestią zarówno dla pośredników nieruchomości, przedstawicieli handlu detalicznego jak i przedsiębiorstw logistycznych, spedycyjnych, transportowych. Pośrednictwo podatkowe Jerzego Kuprianowicza, z siedzibą w Białymstoku to kompleksowa, jak również w pełni profesjonalna propozycja, obsługującą obszernie rozumiane kwestie podatkowe; rzetelne i wielopłaszczyznowe doświadczenie, rewelacyjne wyczucie specyfiki zagadnienia, jak również stuprocentowe zaangażowanie specjalisty jakim jest nasz pośrednik podatkowy, czynią naszą kancelarię bezkonkurencyjną.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX »

  Firma INFOX świadczy usługi w zakresie specjalistycznych szkoleń i usług konsultingowych dla firm. Organizujemy szkolenia oraz wdrożenia na obszarze całego kraju z główną siedzibą w Krakowie. Prócz organizowanych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. szkoleń realizujemy audity m.in. audit ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy przede wszystkim systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Białystok »

  Nie ulega wątpliwości, że doradca podatkowy Białystok to zawód, którego wybór będzie znakomitym pomysłem. Wynika to z tego, że obecnie wiele firm korzysta z oferty takich osób, a dzięki odpowiedniej wiedzy osoba tego typu może także znaleźć stanowisko w wielu innych firmach czy instytucjach. W takim razie jeżeli nie mamy pojęcia jaki zawód wybrać, a zagadnienia powiązane z matematyką bądź rachunkowością bardzo nas interesują, to niewątpliwie musimy rozważyć takie rozwiązanie. Odwiedzając naszą witrynę będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej na temat pracy doradcy podatkowego - niezbędnych zdolności, wiedzy i certyfikatów potrzebnych do wykonywania zawodu na najlepszym poziomie i zgodnie z prawem. Na naszej witrynie zamieściliśmy również artykuły poruszające inne tematy, związane między innymi z wyborem biura rachunkowego, głownymi wymaganiami jakie powinny one spełniać bądź skuteczną promocją takich biur. Jeżeli w związku z tym chcesz uzyskać więcej informacji na wyżej przytoczone tematy, pragniesz mieć pewność w dokonywaniu wyboru biura rachunkowego bądź swojego przyszłego zawodu, to nasza witryna niewątpliwie będzie wspaniałym wyborem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z artykułów zamieszczonych na naszej stronie.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • notariuszdobry.com.pl »

  Najbardziej respektowane samochodowe centra serwisowe kompetencją, iż muszą cały czas ogarniać propozycję, ażeby potrafić postulowaniom jegomości. Dlatego także wszelkie przeglądy i ocenę wykonują wykwalifikowani eksperci blisko pomocy odpowiednio zaprogramowanych komputerów. Autami najpóźniejszej generacji jest dozwolone się adekwatnie zająć, jedynie korzystając najbardziej innowacyjnych urodzeń. Z tej także determinancie krocie firm naprawczych wkłada w stworzenie. W największym stopniu poważane samochodowe centra serwisowe mądrością, że muszą ciągle drążyć ofertę, by poradzić sobie pochłanianiom klientów. Dlatego również wszelkie przeglądy i ocenę wykonują wykwalifikowani eksperci niedaleko asysty odpowiednio zaprogramowanych komputerów. Autami najnowszej prokreacji jest dozwolone się godnie pochwycić, jedynie korzystając najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Z bieżącej również determinancie krocie firm naprawczych inwestuje w biont. W największym stopniu respektowane samochodowe centra serwisowe wiedzą, iż muszą cięgiem badać ofertę, tak aby dać sobie radę pochłanianiom jegomości. Dlatego również wszelkie przeglądy oraz diagnostykę wykonują wykwalifikowani fachmani przy pomocy odpowiednio zaprogramowanych komputerów. Autami najpóźniejszej prokreacji można się godnie pochwycić, jedynie używając najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Z owej również determinanty co niemiara firm naprawczych wkłada w biont.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://notariuszkancelaria.com.pl »

  Pytań i dyspozycja radcy prawnego istnieje dużo. Firmy a figurze prywatne mogą selekcjonować spośród dużej ilości posług nielegalnych podawanych przez kancelarie radców legalnych. Kompleksowa obsługa prawna fabryk owo jakaś spośród nich. W jej ramach mogą produkować lub stwierdzać umowy czy użyczać przestrogi. Ich usługi sądowe mogą być asystą w kazusie różnego rodzaju spraw spragnionych adekwatnej wiedzy prawnej. Ćwiczeń i siła radcy prawnego jest dużo. Firmy natomiast figury prywatne mogą selekcjonować spośród dużej ilości posługi legalnych przekazywanych przez kancelarie radców nielegalnych. Kompleksowa obsługa prawna firm owo jedna z nich. W jej konstrukcjach mogą produkować czy też dawać czemuś świadectwo umowy jednakowoż udzielać dorady. Ich usługi jurydycznego mogą być asystą w przypadku rozlicznego modelu spraw wymagających apetycznej wiedzy jurydycznej. Pytań i siła radcy niejurydycznego jest krocie. Firmy a jednostce prywatne mogą selekcjonować spośród horrendalnej ilości służb legislacyjnych przedkładanych przez kancelarie radców niejurydycznych. Kompleksowa obsługa prawna instytucyj to jedna z nich. W jej konstrukcjach zdołają sporządzać bądź dawać czemuś świadectwo umowy azali udostępniać namów. Ich usługi sądowe mogą być asystą w kazusie bogatego sposobu spraw opornych apetycznej wiedzy legalnej.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca budowlany, biegły sądowy Dr inż. Krzysztof Michalik »

  Ekspertyzy budowlane, opinie sądowe z zakresu budownictwa na terenie całej Polski. Rzeczoznawca budowlany, biegły sądowy ...Profesjonalne i niezależne opracowania techniczno-prawne rzeczoznawcy budowlanego, ekspertyzy techniczne z zakresu budownictwa na terenie całej Polski.

  DR INŻ. KRZYSZTOF MICHALIK

  RZECZOZNAWCA BUDOWLANY

  BIEGŁY SĄDOWY Z ZAKRESU BUDOWNICTWA

  RZECZOZNAWCA BUDOWLANY DO SPRAW JAKOŚCI PRODUKTÓW I USŁUG

  PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI HANDLOWEJ

  WYKŁADOWCA AKADEMICKI

  EKSPERT Z ZAKRESU BUDOWNICTWA I INŻYNIERII LĄDOWEJ

  CZŁONEK ŚLĄSKIEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA SLK/BO/8495/13

  CZŁONEK POLSKIEGO ZWIĄZKU INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

  *

  RZECZOZNAWCA BUDOWLANY W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA, REALIZACJI OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH USTANOWIONY PRZEZ WOJEWODĘ KATOWICKIEGO UPR.NR NR 8/98 GŁÓWNEGO INSPEKTORA NADZORU BUDOWLANEGO W WARSZAWIE WPIS DO CENTRALNEGO REJESTRU RZECZOZNAWCÓW BUDOWLNYCH NR 116/98/R.

  UPRAWNIENIA BUDOWLANE BEZ OGRANICZEŃ W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO- BUDOWLANEJ NR 611/84,626/86, W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNO-INŻYNIERYJNEJ NR 393/85, SPECJALNOŚI KONSTRUKCYJNO-INŻYNIERYJNEJ 58/86.
  *

  BIEGŁY SĄDOWY Z ZAKRESU BUDOWNICTWA POWOŁANY DECYZJĄ PREZESA SĄDU OKRĘGOWEGO W KATOWICACH NR ADM.0151-148/13 Z DNIA 9 KWIETNIA 2013 ROKU, DECYZJĄ PREZESA SĄDU OKRĘGOWEGO W BIELSKU-BIAŁEJ NR A-01420/131/13 Z DNIA 17 PAŻDZIERNIKA 2013 ROKU, DECYZJĄ PREZESA SĄDU OKRĘGOWEGO W CZĘSTOCHOWIE NR ADM-0131-151/2013 Z DNIA 2 LISTOPADA 2013 ROKU, DECYZJĄ PREZESA SĄDU OKRĘGOWEGO W GLIWICACH NR ADM.0131-105/13 Z DNIA 7 CZERWCA 2014 ROKU O USTANOWIENIU BIEGŁYM Z ZAKRESU BUDOWNICTWA. .

  Na podstawie § 1 ust.2, § 2 i § 12 ust.1 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24.01.2005 r. w sprawie biegłych sądowych Dz.U. nr 15,poz.133.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • INSPECTIO Agencja Detektywistyczna »

  Agencja Detektywistyczna INSPECTIO świadczy szeroką gamę usług detektywistycznych. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Detektywi pracujący w naszej agencji detektywistycznej zawsze kierują się przepisami obowiązującego prawa ale i Kodeksem Etyki. Spełniając wysokie wymagania dotyczące czynności detektywistycznych gwarantujemy Państwu satysfakcję oraz zadowolenie z wykonywanych przez nas usług przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Agencja Detektywistyczna działa na podstawie zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a nasi detektywi posiadają licencje wydane przez Komendę Wojewódzką Policji.
  Agencja detektywistyczna działa na terenie Trójmiasta, Gdańska, Gdyni, Sopotu. Nasza strona znajduje się pod adresem www.inspectio.pl

  Data dodania: 23 08 2014 · szczegóły wpisu »