Geometrum usługi geodezyjne Piotr Jandy

Każdy proces inwestycyjny poprzedzony musi być sporządzeniem odpowiednich pomiarów, map do celów inwestycyjnych, podziałów nieruchomości, wytyczeń obrysów w terenie. Do czynności tych zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem niezbędne jest zatrudnienie profesjonalnej firmy geodezyjnej lub geodety z uprawnieniami. Geometrum Piotr Jandy to taka właśnie firma, świadcząca usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Firma zatrudnia geodetów legitymujących się stosownymi uprawnieniami, potwierdzonymi egzaminami państwowymi. Oprócz profesjonalizmu, firma oferuje także krótkie terminy realizacji i niskie ceny usług geodezyjnych.
Wśród zakresu prac firma wykonuje:

- mapy do celów projektowych,
- mapy do celów prawnych (zasiedzenie gruntu, ustalenie służebności gruntowych),
- mapy powykonawcze (inwentaryzacja),
- inwentaryzacja powykonawcza budynku (do odbioru budynku w nadzorze budowlanym),
- inwentaryzacja powykonawcza obiektów budowlanych (drogi, parkingi, chodniki, itp.),
- inwentaryzacja sieci/przyłączy uzbrojenia terenu (wodne, kanalizacyjne, gazowe, telekomunikacyjne, energetyczne, oświetlenia itp.),
- inwentaryzacja zagospodarowania działki,
- mapy dla planowania i zagospodarowania przestrzennego,
- mapy nieaktualizowane,
- wytyczenie budynku,
- wytyczenie obiektów budowlanych (drogi, parkingi, chodniki, itp.),
- wytyczenie sieci/przyłączy uzbrojenia terenu (wodne, kanalizacyjne, gazowe, telekomunikacyjne, energetyczne, oświetlenia itp.),
- wyznaczanie reperu roboczego (punkty wysokościowe),
- wyznaczanie punktów głównych,
- obliczenia objętości mas ziemnych,
- niwelacje terenu,
- pomiary kontrolne i powykonawcze,
- rozgraniczenia nieruchomości,
- ustalenie granic nieruchomości,
- wznowienia znaków granicznych,
- wyznaczenie punktów granicznych,
- podziały nieruchomości (mapa z projektem podziału, stabilizacja punktów granicznych),
- wykazy zmian gruntownych, wypisy i wyrysy,
- badanie ksiąg wieczystych,
- inna dokumentacja do celów prawny.

Szczegóły strony geometrum.com:

Podlinkuj stronę geometrum.com:

Geometrum usługi geodezyjne Piotr Jandy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mycie dachów kielce »

  Pro-clean toZawodowa przedsiębiorstwo czyszcząca. Jest liderem na rynku lokalnym. Mamy kilkuletnie doświadczenie w porządkowaniu przedmiotów zabrudzonych przez glony, algi, sadzę, spaliny drogowe czy kurz. Do najwyższych usług naszej firmy przynależą: mycieFasady, mycie dachów, mycie ogrodzeń, porządkowanie kostki brukowej, czyszczenie powierzchni z kamienia, usuwanie graffiti, oraz impregnacja i malowanie czyszczonych obiektów. Jeśli zależy Ci na należytym wizerunku własnego domu czy firmy zaufaj Pro-Clean.Pro-clean toZawodowa przedsiębiorstwo czyszcząca. Jest liderem na rynku lokalnym. Mamy kilkuletnie doświadczenie w porządkowaniu przedmiotów zabrudzonych przez glony, algi, sadzę, spaliny drogowe czy kurz. Do najwyższych usług naszej firmy przynależą: mycieFasady, mycie dachów, mycie ogrodzeń, porządkowanie kostki brukowej, czyszczenie powierzchni z kamienia, usuwanie graffiti, oraz impregnacja i malowanie czyszczonych obiektów. Jeśli zależy Ci na należytym wizerunku własnego domu czy firmy zaufaj Pro-Clean.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • kuchnia elektryczna »

  Kuchenka elektryczna to jest sprzęt który znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni czy nie lubimy gotować i piec może sprawić, że wreszcie to polubimy. Wielorakość kolorów i wymiarów kuchenek sprawia, że kręci  się nam w głowie od nadmiaru informacji. W naszych poszukiwaniach idealnej kuchenki musimy wziąć pod uwagę wszystkie potrzebne nam funkcję czyli t co nam się najbardziej przyda. Jeśli chodzi o płyty grzejne mamy do wyboru kilka opcji rozmiarowych pól co daje nam możliwość wyboru idealnego dla nas. Wyświetlacze mniej lub bardziej skomplikowane a dla lubiących i ceniących tradycje są pokrętła sterujące. Bardzo ważne jest również wyposażenie dodatkowe takie jak emalia łatwo czyszczącą co oszczędza nam czasu na szorowaniu wnętrza piekarnika. Dodatkowe i bardzo funkcjonalne są również szuflady bardzo przydatne w naszych małych kuchniach. Termoobieg plus dodatkowa funkcja grilla i wiele innych funkcji które pomogą nam w lepszym pieczeniu i przygotowaniu naszych ulubionych potraw. Kuchenka elektryczna najczęściej klasy A jest dodatkowym atutem dla oszczędzających energie elektryczną.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes, firmy, przetargi »

  Bezpłatna informacja w branży. Bezpłatna promocja Twojej firmy w internetowej rzeczywistości.
  W obecnych czasach sprawne prowadzenie biznesu zależy w znacznym stopniu od dobrej informacji. Portal proxibank.pl to w tym momencie takie miejsce, gdzie prędko można odnaleźć potrzebną informację . To perfekcyjne miejsce dla właścicieli firm/spółek/korporacji każdej wielkości zarówno do prezentowania oferty swojego przedsiębiorstwa/spółki, jak i do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym zilustrować można swoją propozycję video. Jest to również darmowy katalog stron internetowych WWW.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na wortalu pomogą Tobie na dość szybkie, sprawne i przynoszące wymierne profity odszukanie informacji firmowych. W serwisie można odkryć firmy, kursy, nieruchomości, znaleźć towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać prędko, bez rejestracji, za darmo, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych własnej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi SEO (ang. Search engine optimization) strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszystkie sposobności, znajdź adres firmy, wyszukaj nabywcy, nabywcy, potrzebne dane. Wspaniała informacja w branży to podstawa. Na 100% znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda części nadwozia »

  Wiele porad eksploatacyjnych, najciekawsze artykuły oraz newsy ze świata motoryzacji – to wszystko oraz wiele innych możecie Państwo wyszukać zaglądając na stronę internetową autonadwozia.pl. Blog został stworzony z myślą o wszystkich fanach samochodów, jednak informacje na nim zawarte koncentrują się na jeden z najważniejszych elementów składowych samochodu, którym jest auto nadwozie. Teoretycznie to właśnie nadwozie samochodowe kieruje nas podczas wyboru naszego nowego samochodu, decydując o jego ostatecznym wyglądzie i kształcie, dlatego postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze informacje na jego temat. Poradniki umieszczone na stronie mają za zadanie ułatwić Państwu czynności eksploatacyjne związanych nadwoziem, a eksperci pomogą wybrać najlepszych części nadwozia w razie ich uszkodzenia.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Kraków »

  Niemało osób narzeka na prywatne środki transportu, na to, że umieją zepsuć się w najmniej oczekiwanym momencie. I dotyczy to nie tylko samochodów pełnoletnich, chociaż one ponoszą tego największe ryzyko. W momencie, gdy już taka awaria nas spotka, w większości przypadków nie wiemy, co możemy zrobić. Pomóc nam mogą nie tylko znajomi, niemniej jednak przede wszystkim fachowcy, czyli pomoc drogowa Kraków. Warto posiadać do nich zapisany numer, by w sytuacji kryzysowej, gdy znajdujemy się w niewiele uczęszczanym miejscu nie zacząć panikować. Sporo ludzi narzeka na własne środki transportu, na to, że potrafią zepsuć się w najmniej oczekiwanym momencie. I tyczy się to nie tylko samochodów pełnoletnich, chociaż one ponoszą tego największe ryzyko. W momencie, gdy już taka awaria nas spotka, bardzo często nie wiemy, co możemy zrobić. Pomóc nam mogą nie tylko znajomi, ale przede wszystkim specjaliści, czyli pomoc drogowa Kraków. Warto mieć do nich zapisany numer, żeby w przypadku kryzysowej, gdy znajdujemy się w niedużo uczęszczanym miejscu nie rozpocząć panikować. Dość dużo osób narzeka na prywatne środki transportu, na to, że umieją zepsuć się w najmniej oczekiwanym momencie. I dotyczy to nie tylko samochodów pełnoletnich, chociaż one ponoszą tego największe ryzyko. W momencie, gdy już taka awaria nas spotka, w bardzo wielu sytuacjach nie wiemy, co możemy zrobić. Pomóc nam mogą nie tylko znajomi, niemniej jednak głównie profesjonaliści, czyli pomoc drogowa Kraków. Warto posiadać do nich zapisany numer, ażeby w sytuacji kryzysowej, gdy znajdujemy się w niedużo uczęszczanym miejscu nie zacząć panikować.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Warszawa »

  Aby wyróżnić się spośród innych domów, stosujemy różne chwyty. W większości wypadków inwestujemy w zakładanie ogrodów Warszawa, jako ładny i ciekawy sposób na konwersję wyglądu swojego otoczenia. Możemy wówczas przede wszystkim dać upust swojej wyobraźni i stworzyć naprawdę niesamowite dzieła. Mogą to być tarasy Warszawa, może| to być ogród egzotyczny, do koloru, do wyboru. Głównie to my powinniśmy posiadać wizję naszego ogrodu, żeby potem, fachowcy umieli przelać go na papier i wdrożyć w naszym ogrodzie. Aby wyróżnić się spośród innych domów, stosujemy różnorakie chwyty. W wielu sytuacjach inwestujemy w zakładanie ogrodów Warszawa, jako estetyczny i ciekawy sposób na przemianę wyglądu własnego otoczenia. Możemy wtedy przede wszystkim dać upust osobistej wyobraźni i wykonać naprawdę niesamowite dzieła. Mogą to być tarasy Warszawa, może| to być ogród egzotyczny, do koloru, do wyboru. Przede wszystkim to my powinniśmy posiadać wizję naszego ogrodu, by potem, specjaliści umieli przelać go na papier i wdrożyć w naszym ogrodzie. żeby wyróżnić się spośród innych domów, stosujemy różne chwyty. W ogromnej liczbie przypadków inwestujemy w zakładanie ogrodów Warszawa, jako ładny i ciekawy sposób na konwersję wyglądu swojego otoczenia. Możemy wtedy przede wszystkim dać upust indywidualnej wyobraźni i stworzyć naprawdę niesamowite dzieła. Mogą to być tarasy Warszawa , może| to być ogród egzotyczny, do koloru, do wyboru. Przede wszystkim to my powinniśmy mieć wizję naszego ogrodu, aby potem, profesjonaliści umieli przelać go na papier i wdrożyć w naszym ogrodzie.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • opony motocyklowe »

  Sklep internetowy oferujący opony do motocykli, opony do skuterów dętki (także dętki crossowe) firmy Continental. Zapraszamy do zakupów - opony, continental, conti, opony motocyklowe, do motocykli, do skuterów, opony continental, dętki, dętki crossowe. Opona ContiGO! - Nowa miejska opona do motocykli. Niskie zużycie i dobra przczepność we wszystkich warunkach pogodowych i drogowych. Innowacyjny wzór bieżnika dla równomiernego zużycia i nowoczesnego wyglądu. Opona ContiAttackSM supermoto - Nowo opracowana opona supermoto o charakterystyce opony sportowej oraz wysokiej wydajności. Bardzo lekka poręczna jazda o bardzo wysokim poziomie przyczepność i stabilność na zakrętach Zastosowanie pasa stalowego pod kątem 0 ° podnosi stabilność, jak i drogę podczas hamowania i przyspieszania z narożników Dobra przyczepność na zimno i bardzo szybki czas nagrzewania przez nowo opracowaną i dostosowaną mieszankę "Black Chili" Zastosowanie nowej mieszanki wydłóża przebieg i maksymalną przyczepność przy ekstremalnych kątach nachylenia

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domena za free »

  Dzięki spisie produktów/usług darmowej domeny w 100pka.pl, przedsiębiorcy i mężczyźni i kobiety prowadzące działalność gospodarczą zyskują możliwość szybkiego uruchomienia firmowej strony internetowej oraz bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom całkowicie być obecnym w internetowej rzeczywistości. Darmowa wizytówka w globalnej sieciowej, pozycjonowana strona, na którą można dodawać bezpłatne ogłoszenie,  jest to nić innego jak skuteczny Sprzedaż Internetowy. Szybka strona w internetowej rzeczywistości można dowolnie edytować w każdej sytuacji, bez znajomości Html-a, domene za free można dopasować wedle indywidualnej branży czy uznania. Załóż stronę już na dzień dzisiejszy i zarabiaj w internetowej rzeczywistości a Twoja biuro i Firma prędko znajdzie nowych nabywców. Zapraszamy na 100pka.pl

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Toruń »

  Przedsiębiorstwo Alfa Investment N.D.F. kooperuje ze wszystkimi posiadaczami nieruchomości oraz osobami szukającymi interesujących ofert. W skrócie, firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie i wynajmie domów, działek oraz lokali usługowych. Oferta jest kompleksowa i obejmuje m.in: niedrogie mieszkania, domy i rezydencje oraz nieruchomości komercyjne. Firmę tworzą pracownicy, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznym i o dużym branżowym doświadczeniu, które nie ogranicza się tylko do nieruchomości, ale swoim zasięgiem obejmuje również finanse i bankowość. Cechuje ich rzetelne podejście do klienta oraz kompleksowa obsługa. Kontroli, dokonują we własnej osobie Panowie Paweł Dawidowicz (licencja zawodowa nr 7432) oraz Andrzej Pamin (licencja zawodowa nr 1145). Pracownicy doskonale znają mechanizm funkcjonowania kredytów hipotecznych i nie tylko. Ponad to, przedsiębiorstwo Alfa Investment zapewnia kompleksową obsługę prawną. Dzięki dużemu doświadczeniu i znajomości rynku pracownicy są w stanie udzielić profesjonalnych konsultacji swoim kontrahentom. W ramach współpracy z najlepszymi rzeczoznawcami, biurami notarialnymi oraz bankami udzielającymi kredytów, firma gwarantuje zrealizowanie najbardziej korzystnych transakcji. Zachęcamy klientów do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy Alfa Investment N.D.F. Aby znaleźć witrynę w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej następujące zwroty: toruń nieruchomości, sprzedaż nieruchomości toruń, nieruchomości toruń sprzedaż, mieszkania toruń, biura nieruchomości toruń, mieszkanie toruń, nieruchomości toruń, agencje nieruchomości toruń.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Znakomita inwestycja w fasady aluminiowe czy też w fasady stalowe zwróci się śpiesznie »

  Fasady aluminiowe czy sprawdzone poprzez lata fasady stalowe, czy wentylowane są kluczowym elementem nowoczesnej architektury. Bez innowacyjnych i estetycznych systemów aluminiowych, fasad aluminiowych i stalowych nie byłoby ekskluzywnych i reprezentacyjnych elewacji budynków. Systemy fasad stalowe i aluminiowe fasady służą konstruowaniu przeszklonych elewacji budynków, takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe i tak dalej. Używane są też do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których misją jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich odpowiedniego klimatu i komfortu dla użytkowników. Coraz w znaczącej liczbie przypadków wykorzystywane - bardzo dobre fasady aluminiowe czy fasady stalowe - przez projektantów przy wytwarzaniu domów jednorodzinnych czy wielorodzinnych. Poprzez zastosowanie takich elementów fasady aluminiowych lokal mieszkalny bez wątpienia zyskuje na nowoczesności i jest nowatorskim rozwiązaniem. Stosowanie fasady  aluminiowe stalowe w połączeniu ze szkłem to na 100% skierowaniu się w kierunku wytwarzania z oszczędnością formy.jak również fasady stalowe, Fasady aluminiowe jak również fasady stalowe czyli jak sama nazwa wskazuje Fasada przygotowana z aluminiowych profili i szkła to nic innego jak nowoczesna ściana osłonowa. Jeszcze do niedawna jak również fasady stalowe, fasady aluminiowe czy także fasady stalowe były wykorzystywane wyłącznie w projektach budynków publicznych. Jednakże nowe trendy które wędrują do nas z krajów wysoce rozwiniętych powoduję, ze współcześnie w naszym kraju fasady aluminiowe robią zawrotną karierę w budownictwie apartamentowym. Architekci docenili ich elegancję i wysoką użyteczność po powstaniu apartamentowca w Niemczech. Jenak jak sięgniemy wstecz to jak i początki  fasady stalowe i aluminiowe w Europie przypadają na przełom lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Można się więc pokusić o stwierdzenie, że ta technologia nie jest niczym nowym. jak również Aluminiowe fasady, stalowe fasady i drzwi stosowano jednakże jedynie w budynkach efektywności publicznej - reglamentacja surowca sprawiała, że dla inwestorów nie związanych z aparatem władzy nowa technika nie była osiągalna.  Jednak wtedy budynki w których zastosowano fasady aluminiowe nie  uznawano za atrakcyjne.

  Data dodania: 03 01 2015 · szczegóły wpisu »