Platforma przyschodowa

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem technologii likwidowania barier architektonicznych w budynkach starszego typu. W obiektach publicznych coraz rzadziej można spotkać miejsca nieprzystosowane do pomocy niepełnosprawnym w poruszaniu się na wózkach. Czasem jednak zdarzają się obiekty w których wykonanie prac budowlanych instalujących pochylnię czy dźwig osobowy jest niemożliwe, lub wręcz nieopłacalne. Stosowane przez Naszą firmę rozwiązania umożliwiają skuteczne pokonywanie klatek schodowych, schodów wejściowych oraz innych barier architektonicznych występujących w budynkach. Na naszej stronie możesz również zobaczyć jakie realizacje zostały do tej pory przygotowane i zrealizowane przez Naszą firmę: http://www.platformy-przyschodowe.pl/platforma-przyschodowa

Szczegóły strony www.platformy-przyschodowe.pl:

Podlinkuj stronę www.platformy-przyschodowe.pl:

Platforma przyschodowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elklim »

  Okres letni jest niezwykle upalny nad naszym morzem. Wtenczas każdy docenia czym jest klimatyzacja. Trójmiasto to teren miejski, w którym znajduje się wiele instytucji oraz punktów gastronomicznych, gdzie nie licząc klimatyzacji konieczna jest efektywna wentylacja. Trójmiasto to obwód miejski, gdzie specjalistą w dziedzinie montażu klimatyzacji i wentylacji jest przedsiębiorstwo Elklim. Ogromne doświadczenie i bezcenna wiedza powoduje że jesteśmy absolutnymi liderami rynku w tym regionie. O ile planujesz podjąć własną działalność gastronomiczną albo hotelarską - oddaj kwestię wentylacji w ręce naszej firmy. Pomożemy: zaprojektować system klimatyzacji, wdrożyć go, zakupić stosowny sprzęt i ostatecznie serwisować go w przypadku potrzeby. Zapraszamy do poznania naszej oferty na strone internetowej www.elklim.com.pl

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw Warszawa »

  Każdy może ta faktycznie udać się do lombardu oraz wziąć pożyczki pod zastaw Warszawa. Jednak to zależy od sytuacji, dysponowanego mienia oraz od potrzeb. Gdy potrzebne są nam pieniądze na już - bank może sobie z tym nie poradzić. Instytucja bankowa słynie z tego, że niesłychanie często musi wszystko sprawdzić, nim podejmie decyzję. Przydatny będzie również poręczyciel, a znalezienie kogoś, kto potwierdzi o naszej wypłacalności może być po prostu krępujące. Wobec tego poprawniej jest udać się do lombardu. Konsument powinien jednakże pamiętać o tym, aby posiadać jakikolwiek przedmiot pod zastaw. To jest warunek. Jeśli tego nie będziemy przestrzegać - bardzo prędko przekonamy się, że lombard nam nie pomoże. Otrzymamy pożyczkę, ale na wysoki procent. Do tego jesteśmy w stanie stracić przedmiot, kiedy nie oddamy całej kwoty do mianowanego terminu. Rzadko zdarza się, że lombard dzieli sumę na raty. Wyznacza się jeden termin. Oddajemy pieniądze czy też jesteśmy w stanie pożegnać się z przedmiotem, który przepada na rzecz szefa lombardu, jaki automatycznie go wyprzedaje.

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krzyżyki do glazury »

  Jak wiadomo adekwatny wybór firanek do pokoju jest bardzo ważny. Wpadające poprzez okno światło napotyka w chwili obecnej firankę jako pierwszą przeszkodę na swojej drodze. Nieopdowiedni kolor lub garmatura może spowodować zbytnie zaciemnienie pokoju.
  A przy tym źle dobrany kolor, również może zniweczyć cały trud włożony w urządzenie pokoju. Kolor ścian, który wybieraliśmy tygodniami, może całkiem przemienić swoją barwę pod wpływem firanek. Co więcej same firanki to nie wszystko. Warto zadbać o dodatkowe komponenty, które na pozór niewidoczne, posiadają duży wpływ na cały wygląd okien.
  Mówię tutaj między innymi i karniszach, szynach czy żabkach. W teraźniejszych czasach można wyszukać realnie urozmaicone tego rodzaju rzeczy.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie tapicerki Zielona Góra »

  Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www korporacji zajmującej się kompleksowymi usługami prania i czyszczenia w domu u klienta. W spisie produktów/usług spółki znajdziecie Państwo czyszczenie tapicerki Zielona Góra najnowocześniejszym sprzętem, pranie wykładzin dywanowych oraz tapicerki samochodowej. Firma bazuje na środkach i sprzęcie jednej z najlepszychy na świecie firm/spółek/korporacji produkujących specjalistyczny sprzęt i środki czyszczące. Pozwala to na zdobycie naprawdę rewelacyjnych wyników jeżeli już chodzi oczyszczenie powierzchni każdego rodzaju. Kontrahentów spółki stanowią chłopcy i dziewczęta prywatne jak i przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych. Dewizą jest specjalistyczność i dokładność wykonywanych usług, a dzięki dużej ilości sprzętu, maszyn i specjalistów usługi są całkiem szybkie nawet przy największych powierzchniach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie firmy, a oczywiście znadziecie usługi których szukacie.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz Kraków tel.500-837-898 »

  Awaryjne otwieranie zamków Kraków i okolice Tel. 500-837-898 Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów. Montaż, wymiana zamków, Gerda itp. naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy również takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi www.szpic-brudka.wizytowka.pl awaryjnie otworzymy każdy zamek bez jakiegokolwiek uszkodzenia drzwi oferujemy zakres profesjonalnych technik w pracy opieramy się nie tylko na rzetelności i doświadczeniu, ale także wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne narzędzia otwieramy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kraków tel. 500-837-898 »

  Hydraulik Kraków www.rugm.com Kraków WOD- Hydraulik Kraków, a ponadto inne naprawy i montaże biały wystawiamy protokoły szczelności instalacji gazowych. www.rugm.com Usługi Gazowe Pogotowie Gazowe, hydraulik Kraków hydraulik krakow Kraków hydraulik Kraków tanio hydraulik Kraków i okolice usługi hydrauliczne Kraków hydraulicy Kraków biały montaż Kraków instalacje hydrauliczne usługi Kraków usługi hydrauliczne instalacje gazowe usługi hydrauliczne hydraulik usługi dla każdego Kraków hydrauliczne usługi kanalizacyjne instalacje wodociągowe Kraków codziennie całodobowo 7 dni w tygodniu oraz niedziele i święta wykonujemy próba szczelności instalacji gazowej.  protokół odbioru instalacji gazowej www.rugm.com

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Roboty ziemne Kraków »

  Firma J&R KEBRO działa na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Nabierała wieloletnie doświadczenie przy realizacji kontraktów zagranicznych, tworząc przy tym solidną i profesjonalną kadrę, która dba o szybką i terminową realizację zamówień. Zapewniamy fachowe doradztwo i wykonanie. Podstawowym profilem firmy jest wykonywanie wszelkiego rodzaju robót ziemnych oraz wynajem sprzętu budowlanego. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych kontrahentów. Nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę i poszerzamy bazę sprzętową zapewniając najwyższej jakości usługi. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie z precyzją i zaangażowaniem, dbając o zadowolenie inwestorów

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ocena ryzyka Poznań »

  Firma świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej w oparciu o standardy, które są gwarancją prawidłowego funkcjonowania systemu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. W zespole znajdują się zarówno osoby młode, które swoją charyzmą oraz kreatywnością sprawiają, że pracownicy zaczynają inaczej postrzegać zagadnienia związane z bezpieczeństwem jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem, które wiedzą praktyczną spoglądają na problem w kliku płaszczyznach i rozwiązują go trafnie. Staramy się z każdej strony zainteresować pracowników, naszych klientów tematyką bezpieczenstwa, bo przecież to Oni później utrzymują prawidłowy poziom bezpiecznych zachowań w swoim miejscu pracy.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje przez Internet »

  Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe - rmcs oferuje:
  korepetycje matematyka
  korepetycje informatyka
  korepetycje online
  Dla uczniów klas maturalnych tudzież gimnazjalistów prowadzimy specjalne kursy przygotowujące aż do egzaminów.Dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponad gimnazjalnych ogólnokształcących tudzież techników organizujemy kursy z matematyki. Dla osób szczególnie uzdolnionych proponujemy przygotowanie aż do konkursów oraz olimpiad.
  UCZ SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ - korepetycje przez internet
  W ramach działalności prowadzone są korepetycje na odległość z wykorzystaniem wspólnej tablicy natomiast Skype.
   Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe - rmcs oferuje:
  korepetycje matematyka
  korepetycje informatyka
  korepetycje online
  Dla uczniów klas maturalnych i gimnazjalistów prowadzimy specjalne kursy przygotowujące aż do egzaminów.Dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponad gimnazjalnych ogólnokształcących natomiast techników organizujemy kursy z matematyki. Dla osób szczególnie uzdolnionych proponujemy przygotowanie aż do konkursów oraz olimpiad.
  UCZ SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ - korepetycje przez internetW ramach działalności prowadzone są korepetycje na odległość z wykorzystaniem wspólnej tablicy oraz Skype.Aż do udziału w korepetycjach potrzebne jest Lecz wciąż połączenie z internetem.W czasie lekcji rodzice mogą obserwować jak dziecko się uczy.
   
   

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz niemieckiego Wrocław »

  Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych i zwykłych języka niemieckiego.
  Wieloletnie doświadczenie i dobre przygotowanie zawodowe pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi. Wszystkie tłumaczenia wykonywane są zgodnie z normą PN EN 15038.
  Na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładny zakres naszych czynności oraz typ i rodzaj tłumaczonych dokumentów. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne jak również różnego rodzaju firmy.
  Pozostałej informacje dostępne na stronie www.niemieckiprzysiegly.com


  tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław, tłumacz języka niemieckiego Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »